Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOT03
STÓŁ ROZKŁADANY

Lyon biały, Stoły

Wymiary:

szerokość: 140-180 cm
wysokość: 76,6 cm
głębokość: 85 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin
  Biały Alpin
  Biały Połysk
  Biały Alpin
  Biały Alpin
  Biały Połysk
  Blat:
  Biały Alpin
  Nogi:
  Biały Alpin
  Elementy oskrzyni:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Sercem domu jest kuchnia? A może jadalnia lub pokój dzienny? Najważniejsza przestrzeń to ta, w której najczęściej spotykamy się przy wspólnych posiłkach, w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Aby te spotkania przebiegały niezakłócenie, niezbędny jest mebel, który zagwarantuje stabilność i bezpieczeństwo serwowanych potraw oraz zachwyci funkcjonalnością i nowoczesnym efektem.

 

 • Stół rozkładany z kolekcji LYON biały jest meblem, wykonanym z płyty wiórowej laminowanej, cechującej się wysoką odpornością na uszkodzenie, zarysowanie, wysokie temperatury oraz wilgoć. Ten praktyczny mebel zaskakuje funkcjonalnością dzięki starannie dobranym wymiarom, umożliwiającym ustawienie go zarówno w jadalni, jak i w pokoju dziennym. Stół o długości blatu 140 cm, rozkłada się do długości 180 cm dzięki prowadnicom synchronicznym, gwarantującym łatwość obsługi i płynne wykonanie czynności rozłożenia i złożenia. Stabilne, masywne nogi stołu zapewniają jego nienaruszoną powierzchnię serwowania zarówno w wersji złożonej, jak i rozłożonej.

 

 • Stół rozkładany LYON o szerokości 85 cm i wysokości 76,5 cm powstał z uwzględnieniem najnowszych trendów. Efektowny stół rozkładany LYOT03 nie wymaga zastosowania obrusa i innych tekstyliów, pięknie połyskująca biel elementów pięknie go ozdabia. Stół doskonale prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach, w stylu skandynawskim lub boho.
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Blat: płyta wiórowa laminowana
Elementy oskrzyni: płyta wiórowa laminowana
Nogi: płyta wiórowa laminowana
Prowadnica: synchroniczna

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 161,4 cm
Szerokość: 23,0 cm
Wysokość: 14,2 cm
Waga: 17 kg
Paczka 2
Długość: 98,0 cm
Szerokość: 73,0 cm
Wysokość: 7,6 cm
Waga: 23,5 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                           
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podobne produkty

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia