Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP MWTT04
STOLIK ROZKŁADANY

Stoliki

Wymiary:

głębokość: 54 cm
szerokość: 95-145 cm
wysokość: 45 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Artisan/ Biały Alpejski
  Dąb Artisan/ Biały Alpejski
  Blat, nogi, korpus:
  Dąb Artisan/ Biały Alpejski

Cechy i korzyści:

 • Najwyższa jakość elementów wyposażenia wnętrz wraz z ich nowoczesną stylistyką pozwala kreować unikalne, dopasowane do potrzeb mieszkańców rozwiązania. Wybierając meble do salonu zwróć więc uwagę nie tylko na ich design, ale i praktyczne, dopracowane pomysły, nadające poszczególnym produktom niezwykłości i wyjątkowości. Stolik kawowy rozkładany? Wśród naszych mebli wszystko jest możliwe!
 • Poszukujesz niewielkiego stolika kawowego do salonu? Strefa dzienna w Twoim mieszkaniu jest kompaktowa i zależy Ci na funkcjonalności zastosowanych rozwiązań? Wybierz stolik, który na co dzień zachwyci Cię prostotą oraz uniwersalnością stylistyki, łączącej biel z naturalnym drewnem, a w razie potrzeby stanie się meblem, oferującym dużą powierzchnię blatu oraz dwa jego poziomy, różniące się wysokością oraz szerokością. Stolik kawowy rozkładany wykonany został z płyty wiórowej laminowanej, cechującej się wytrzymałością i trwałością.
 • Mebel posiada możliwość rozsunięcia, tworząc dodatkową przestrzeń dla schowanego pod nim na co dzień, dodatkowego blatu, wyposażonego w mechanizm podnośnika. W ten sposób dzięki wysunięciu standardowego blatu, z którego korzystasz na co dzień tworzysz dodatkową, wyższą przestrzeń, zwiększającą funkcjonalność stolika. Ponadczasowa kolorystyka Bieli Alpejskiej w zestawieniu z Dębem Artisan zapewnia uniwersalność zastosowania we wnętrzach skandynawskich oraz nowoczesnych. W ofercie dostępny również stolik w innym dekorze: Dąb Flagstaff Ciemny/Szary Krzemowy.
 • Szerokość: 95-145 cm, wysokość: 45 cm (wersja podstawowa), głębokość: 54 cm.
719 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Blat: płyta wiórowa laminowana
Nogi: płyta wiórowa laminowana
Korpus: płyta wiórowa laminowana
Mechanizm: obrotnica, podnośnik blatu

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 96,2 cm
Szerokość: 55,6 cm
Wysokość: 10,6 cm
Waga: 21,42 kg
Paczka 2
Długość: 114,3 cm
Szerokość: 57,4 cm
Wysokość: 7,0 cm
Waga: 18,12 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.  
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia