Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP FRIZ09
SZUFLADA DO ŁÓŻKA Z01, Z02

Fribo białe

Wymiary:

szerokość: 200 cm
wysokość: 17,8 cm
głębokość: 83,8 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biała Alpejska
  Biała Alpejska
  Biała Alpejska
  Biała Alpejska
  Korpus:
  Biała Alpejska
  Front:
  Biała Alpejska

Cechy i korzyści:

 • Sypialnia w nowoczesnym stylu? Potrzebujesz wyposażenia, które spełni Twoje wymagania i doskonale wpisze się w wybrany styl aranżacji. W pomieszczeniu, służącym wypoczynkowi powinny znajdować się wysokiej jakości, niezawodne, a dodatkowo estetyczne i funkcjonalne meble oraz akcesoria.
 • Przechowywanie pościeli powinno zostać starannie zaplanowane na etapie wyboru mebli. Jeśli decydujesz się na łóżko bez schowka, niezbędna będzie szuflada pod łóżko. Praktyczna szuflada pod łóżko wykonana z płyty meblowej laminowanej w kolorze białym jest niezwykle wytrzymała na uszkodzenia i funkcjonalna.
 • Biała szuflada pod łóżko o głębokości 80,5 cm oraz długości 200,3 cm zmieści się nawet pod pojedyncze łóżko z kolekcji Fribo białe. Ta nowoczesna seria mebli to wysokiej jakości produkty o nowoczesnym designie oraz trwałości. Efektownie prezentująca się bezuchwytowa biała szuflada pod łóżko zaskoczy Cię pojemnością. Zadbaj o porządek w swojej sypialni, gdzie pościel znajdzie swoje stałe miejsce. Szuflada o wysokości 17,8 cm idealnie pasuje do wymiarów łóżek z kolekcji Fribo. Szuflada może również pełnić funkcje dodatkowego spania, które sprawdzi się idealnie w pokoju dziecka, pasuje do niej materac o wymiarach 80x190 (wys. max. 10 cm).
399 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 228,1 cm
Szerokość: 85,2 cm
Wysokość: 6,0 cm
Waga: 27,96 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                           
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia