Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

GRNV01R
WITRYNA 1D

Grano
Nowość

Wymiary:

szerokość: 58 cm
wysokość: 195 cm
głębokość: 37,4 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Viking
  Dąb Viking/ Szary Kosmos
  Dąb Viking
  Dąb Viking/ Szary Kosmos
  Korpus:
  Dąb Viking
  Front:
  Dąb Viking/ Szary Kosmos

Cechy i korzyści:

Salon, połączony z jadalnią to wymarzone miejsce na codzienny wypoczynek wśród najbliższych, a także celebrowanie ważnych wydarzeń przy wspólnym biesiadowaniu. Otwórz się na nowoczesne, stylowe, komfortowe rozwiązania kolekcji mebli GRANO, dedykowane do strefy dziennej. Modny odcień naturalnego dębu, przeszklenia, minimalistyczne uchwyty i prosty kształt pozwolą Ci na ogromną dowolność aranżacji.
Wysoka witryna prawostronna z jednymi drzwiami posiada częściowe przeszklenie, dzięki któremu w salonie lub jadalni możesz wyeksponować dekoracyjne przedmioty (Antisol Szary). Doskonale prezentuje się z dostępnym dodatkowo oświetleniem ledowym. Mebel, powstały z płyty MDF oraz płyty wiórowej laminowanej cechuje odporność na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Prostota designu mebla i uniwersalność zestawienia odcienia Dąb Viking ze szkłem i szarością tworzą możliwość aranżacji w stylu boho, japandi, nowoczesnym oraz eklektycznym.
Wymiary zewnętrzne wysokiej witryny pozwalają zagospodarować ją nawet w niewielkim pomieszczeniu z dbałością o jego efekt wizualny oraz zapewnienie pojemnej przestrzeni do przechowywania. Stylowa witryna jednodrzwiowa z przeszkleniem powinna zostać zamocowana do ściany. Zwróć uwagę na koncepcję zestawienia witryny z komodą oraz półką ścienną i twórz komfortową, stylowo urządzoną przestrzeń dzienną.

Szerokość: 58 cm
Wysokość: 195 cm
Głębokość: 37,4 cm

 

sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 862
1119
1007 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta MDF
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Szkło: front-hartowane Antisol Szary, półki szklane- niehartowane
Zawiasy: cichy domyk
Stopki: tworzywo sztuczne
Oświetlenie opcjonalne: Square 1pkt- 89zł

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 106,8 cm
Szerokość: 48,3 cm
Wysokość: 13,0 cm
Waga: 27,2 kg
Paczka 2
Długość: 207,6 cm
Szerokość: 38,9 cm
Wysokość: 6,7 cm
Waga: 24,92 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.       
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.
 

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia