Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

Meble Olsztyn

wybierz pokaż mapę

Najbliższe sklepy

  Meble Olsztyn – Meble Wójcik w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego

  Mieszkańcy stolicy województw warmińsko-mazurskiego mogą bez żadnego problemu zakupić nasze meble w stacjonarnych salonach meblowych w Olsztynie. Wśród naszych partnerów sprzedaży znajdują się dwa sklepy z meblami w tym mieście. W zakładce Meble Olsztyn znajdziesz dokładny adres każdego sklepu meblowego, w którym dostępne są Meble Wójcik, wraz z numerem telefonu i godzinami ich otwarcia. Natomiast na mapie Google, która jest załączona na stronie, sprawdzisz ich dokładną lokalizację i najłatwiejszy dla Ciebie dojazd.

  Salony Meblowe Olsztyn – postaw na polskie meble!

  Meble Wójcik to gwarancja jakości, trwałości i nowoczesnego designu. Dzieje się tak z kilku powodów, a każdy z nich jest wynikiem ponad 30-letniego doświadczenia. Produkujemy meble w Polsce, w trzech nowoczesnych fabrykach. Robimy to przy wykorzystaniu certyfikowanych materiałów. To jednak nie wszystko, bo stale trzymamy rękę na pulsie zmieniających się trendów.

  W ten sposób tworzymy solidne i funkcjonalne meble o nowoczesnym i ciekawym wzornictwie. Wszystkie kolekcje Mebli Wójcik możesz obejrzeć na naszej stronie internetowej – wystarczy, że wyjdziesz z zakładki Meble Olsztyn i przejdziesz do zakładek Kolekcje lub ewentualnie Typ mebla czy Rodzaj pomieszczenia.

  Olsztyn sklep meblowy stacjonarny – duża powierzchnia ekspozycyjna

  Tym, co cieszy nas szczególnie, jest to, że sklepy z meblami w Olsztynie należące do naszej sieci partnerskiej, to salony oferujące dużą powierzchnię ekspozycyjną. Dzięki temu możesz obejrzeć wiele różnego rodzaju modeli mebli w jednym miejscu.

  Salon meblowy w Olsztynie Meblolux oferuje bowiem aż 5000 metrów kwadratowych ekspozycji, dostępnych na dwóch piętrach – jest to sklep meblowy, który w 2012 roku zyskał tytuł Najlepszego Salonu Meblowego w Polsce.

  Sklep meblowy w Olsztynie Meblostacja to niemalże 3000 metrów kwadratowych, podzielonych na dwie strefy – stację A i stację B, co ułatwia znalezienie konkretnego wyposażenia.

  Olsztyn Meble Wójcik – salony meblowe Olsztyn

  Salony meblowe w Olsztynie znajdują się po dwóch stronach miasta – zachodniej i południowo wschodniej. Pozwala to na wygodny i stosunkowo szybki dojazd do wybranego salonu praktycznie z każdego punktu miasta. Sklep z Meblami Olsztyn – Meblostacja mieści się przy ulicy Artyleryjskiej 3W, a salon meblowy Olsztyn – Meblolux zlokalizowany jest przy ulicy Pstrowskiego 26. Warto zaznaczyć, że oba salony meblowe Olsztyn dysponują wygodnym i dużym parkingiem. Jeśli interesują Cię wysokiej jakości Meble Wójcik w mieście Olsztyn, to zachęcamy do odwiedzin wybranych salonów meblowych!

  Infolinia
  Czynna w godzinach:
  pon. - pt. 08:00 - 16:00
     
   
    Infolinia