Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP SAIK03
KOMODA 3D1S

Salinas

Wymiary:

szerokość: 93 cm
wysokość: 139,8 cm
głębokość: 37 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biała Alpejska/ Dąb Catania
  Biała Alpejska/ Dąb Catania
  Front:
  Biała Alpejska/ Dąb Catania
 • Biała Alpejska
  Biała Alpejska
  Korpus:
  Biała Alpejska
 • Dąb Catania
  Dąb Catania
  Korpus:
  Dąb Catania
 • Czarny Mat
  Czarny Mat
  Korpus:
  Czarny Mat

Cechy i korzyści:

 • Unikalny design, pojemność, funkcjonalność, nowoczesność i prostota. Czy potrafisz znaleźć mebel, który posiada wszystkie te cechy i o wiele więcej pozytywów? Wystarczy, że zwrócisz uwagę na komodę z serii Salinas. Ten niezwykły przedmiot powinien znaleźć swoje miejsce wśród funkcjonalnych, efektownych elementów serii Salinas w salonie, jadalni, ale sprawdzi się również w innych pomieszczeniach.
 • Komoda Salinas posiada niestandardowy rozkład półek, prezentujący zarówno szerokie, jak i wąskie przestrzenie do zagospodarowania. Wyposażona jest w jedną szufladę, stylowo wkomponowaną w układ frontów. Wykonana z płyty wiórowej laminowanej nowoczesna komoda zachwyca asymetrycznym układem drzwi, wyposażonych w cichy domyk oraz designem, pasującym zarówno do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, jak i industrialnych. Minimalistyczne, poziome uchwyty, wykonane z tworzywa dodają jej unikalnego efektu.  
 • Zwróć uwagę na doskonałe dopasowanie dostępnych kolorów korpusu i frontu, tworzące unikalne zestawienie kolorystyczne, pasujące do wystroju wielu pomieszczeń. Korpus to połączenie matowej czerni i alpejskiej bieli. Fronty zaaranżowane zostały w odcieniu alpejskiej bieli i dębu Catania. Stylowa komoda zaskakuje trwałością oraz pojemnością. Znakomicie sprawdza się w codziennym użytkowaniu, wyróżniając odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz odbarwienia.
 • Szerokość: 93 cm, wysokość: 139,8 cm, głębokość: 37 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 971
1079
863 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: tworzywo
Prowadnice: cichy domyk
Zawiasy: cichy domyk
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 151,2 cm
Szerokość: 40,4 cm
Wysokość: 13,0 cm
Waga: 28,8 kg
Paczka 2
Długość: 149,6 cm
Szerokość: 57,9 cm
Wysokość: 7,4 cm
Waga: 31,1 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia