Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP SAIV02
WITRYNA 2D

Salinas

Wymiary:

szerokość: 93 cm
wysokość: 199,3 cm
głębokość: 37 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Catania
  Dąb Catania
  Korpus:
  Dąb Catania
 • Biała Alpejska
  Biała Alpejska
  Korpus:
  Biała Alpejska
 • Czarny Mat
  Czarny Mat
  Korpus:
  Czarny Mat
 • Biała Alpejska/ Dąb Catania
  Biała Alpejska/ Dąb Catania
  Front:
  Biała Alpejska/ Dąb Catania

Cechy i korzyści:

 • Strefa dzienna jest przestrzenią, w której spędzamy czas w gronie domowników i gości. Część mieszkania lub domu, zawierająca meble i akcesoria, sprzyjające wypoczynkowi oraz rodzinnym posiłkom powinna wpisywać się w nasz gust oraz niezbędną funkcjonalność. Wysoka witryna z kolekcji Salinas to mebel, którego nie może zabraknąć w nowoczesnym, praktycznie urządzonym salonie oraz w emanującej rodzinnym ciepłem jadalni.
 • Nowoczesna witryna wysoka dwudrzwiowa z serii Salinas jest meblem, którego front pełny oraz korpus wykonane zostały z płyty wiórowej laminowanej, wykazującej się wysokim poziomem trwałości oraz odporności na wpływ promieni słonecznych. Dostępna w kolorze korpusu Biel Alpejska z Czarnym Matem zachwyca niezwykłym, futurystycznym designem, który poza widocznymi za frontami  obramowaniami korpusu, tworzącymi efekt kontrastu zaskakuje efektownością elementów szklanych.
 • Wykonane z odpornego na uszkodzenie szkła hartowanego elementy frontu i boku tworzą wrażenie lekkości pojemnej, wysokiej witryny Salinas. Doskonale prezentująca się w nowoczesnym oraz industrialnie urządzonym salonie lub jadalni witryna wysoka dostępna jest z frontami w kolorze Biel Alpejska i Dąb Catania. Efektowny, praktyczny mebel zapewni dużą przestrzeń do przechowywania za frontem pełnym oraz ekspozycji na szklanych półkach, które mogą zostać podświetlone nowoczesnym systemem led: Square/Led Clips w opcji płatnej dodatkowo.
 • Szerokość: 93 cm, wysokość: 199,3 cm, głębokość: 37 cm.
1439 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: tworzywo
Zawiasy: cichy domyk
Stopki: tworzywo sztuczne
Oświetlenie opcjonalne: Square 1 pkt- 89zł/ Led Clips 2pkt- 79zł
Szkło: front- hartowane Antisol Szary, półki szklane- niehartowane

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 136,7 cm
Szerokość: 36,4 cm
Wysokość: 10,6 cm
Waga: 22,92 kg
Paczka 2
Długość: 114,5 cm
Szerokość: 77,4 cm
Wysokość: 5,5 cm
Waga: 23,62 kg
Paczka 3
Długość: 211,9 cm
Szerokość: 38,4 cm
Wysokość: 8,3 cm
Waga: 29,78 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia