Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP VNNK06
KOMODA 3D3S

Cestino

Wymiary:

szerokość: 187,8 cm
wysokość: 90,8 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Jackson Hickory
  Jackson Hickory/ Amadeus
  Jackson Hickory
  Jackson Hickory/ Amadeus
  Korpus:
  Jackson Hickory
  Front:
  Jackson Hickory/ Amadeus

Cechy i korzyści:

 • Pojemność oraz klasyczna stylistyka mebli sprawiają, że w strefie dziennej panuje ład i porządek. Zorganizuj swoje wnętrza dzięki praktycznym meblom i spędzaj czas w starannie zaplanowanej strefie komfortu. Twój dom to Twoja oaza spokoju, bezpieczeństwa i wypoczynku. Szeroka komoda zapewni Ci niezawodność przechowywania oraz efektowną prezencję stylu aranżacji pomieszczeń.
 • Komoda, zawierająca trzy szuflady, wyposażone w mechanizm kulkowy z pełnym wysuwem oraz trzy pełne fronty, gwarantujące komfort użytkowania. Dzięki niezawodnym, metalowym uchwytom oraz zawiasom, zapewniającym cichy domyk jest meblem o ogromnej funkcjonalności. Doskonale sprawdzająca się w jadalni oraz salonie, pojemna komoda z płyty wiórowej oraz płyty MDF prezentuje modną, a zarazem ponadczasową kolorystykę w odcieniu Jackson Hickory i Amadeus. Wybierz mebel, który nie wyjdzie z mody.
 • Klasyczna stylistyka w nowoczesnym wydaniu? Komoda z serii Cestino doskonale ilustruje ten ponadczasowy trend, podkreślający prostotę kształtów oraz naturalność drewnianych wybarwień. Efektowna komoda z trzema szufladami oraz pełnymi frontami jest meblem o wyjątkowej funkcjonalności, która zostanie szczególnie doceniona w jadalni oraz pokoju dziennym. Mebel o znacznej szerokości, dostarczony zostanie w paczkach do samodzielnego montażu.
 • Uwaga: występuje przesunięcie wzoru na frontach.

 

 • Szerokość: 187,8 cm, wysokość: 90,8 cm, głębokość: 42 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 1849
1849
1664 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana/ płyta MDF
Uchwyt: metal
Prowadnice: kulkowe - pełny wysuw
Zawiasy: cichy domyk
Stopki: ślizgacze

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 95,6 cm
Szerokość: 67,2 cm
Wysokość: 14,7 cm
Waga: 28,9 kg
Paczka 2
Długość: 201,2 cm
Szerokość: 40,9 cm
Wysokość: 7,6 cm
Waga: 27,54 kg
Paczka 3
Długość: 205,2 cm
Szerokość: 45,4 cm
Wysokość: 7,6 cm
Waga: 29,02 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia