Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP VNNP02
PÓŁKA

Cestino

Wymiary:

szerokość: 150 cm
wysokość: 16 cm
głębokość: 24 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Jackson Hickory
  Jackson Hickory
  Jackson Hickory
  Jackson Hickory
  Półka:
  Jackson Hickory
  Ścianka tylna:
  Jackson Hickory

Cechy i korzyści:

 • W każdym pomieszczeniu efekt wystroju zależny jest od rodzaju zastosowanych materiałów wykończeniowych, mebli i dodatków. Wszystkie mają znaczenie dla uzyskania indywidualnego charakteru wnętrza, w którym dobrze się czujesz i wygodnie mieszkasz. Nadaj pomieszczeniom eleganckiego, ponadczasowego wyglądu dzięki meblom o naturalnej barwie drewna i prostym kształtom.
 • Półka, dostępna w ramach serii Cestino jest idealnym uzupełnieniem pozostałych mebli z kolekcji, prezentujących ponadczasową kolorystykę w odcieniu Jackson Hickory oraz kształt, odpowiadający uniwersalnym możliwościom aranżacyjnym. Wysokiej jakości płyta wiórowa laminowana, z której półka została wykonana zapewnia trwałość mebla przy użytkowaniu, zgodnym z zaleceniami producenta.
 • Półka z serii Cestino dostępna jest w uniwersalnej, stylowej kolorystyce drewna, gwarantując doskonałą prezencję w salonie, kuchni, jadalni, przedpokoju, sypialni, pokoju młodzieżowym oraz domowym gabinecie. Efektowna, a jednocześnie prosta stylistycznie półka doskonale sprawdzi się w eksponowaniu ramek ze zdjęciami, książek oraz dekoracyjnych przedmiotów o niewielkiej wadze.
 • Szerokość: 150 cm, wysokość: 16 cm, głębokość: 24 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 189
189
170 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Półka: płyta wiórowa laminowana
Ścianka tylna: płyta wiórowa laminowana

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 169,9 cm
Szerokość: 25,8 cm
Wysokość: 5,1 cm
Waga: 8,74 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podobne produkty

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia