Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP BROK07
KOMODA 4S

Brolo

Wymiary:

szerokość: 85,4 cm
wysokość: 103 cm
głębokość: 50 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Catania/ Czarna Perła
  Biały Połysk
  Dąb Catania/ Czarna Perła
  Biały Połysk
  Korpus:
  Dąb Catania/ Czarna Perła
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Harmonijnie urządzone wnętrze składa się ze starannie dopasowanych mebli oraz dodatków, tworzących spójną koncepcję właściciela. Jeśli do swojej sypialni poszukujesz mebla, który zapewni Ci utrzymanie ładu, pojemną strefę przechowywania oraz doskonały wygląd, komoda z czterema szufladami Brolo będzie idealna.
 • Praktyczna, stylowa komoda w stylu loftowym znakomicie wpisze się również w nowoczesny wystrój wnętrz. Dedykowana do sypialni, posiada cztery pojemne szuflady, wyposażone w mechanizm kulkowy. Praktyczne, nowoczesne rozwiązanie gwarantuje pełen wysuw, dzięki któremu zachowujesz nieograniczony dostęp do jej wnętrza. Mebel wykonany został z płyty wiórowej laminowanej (korpus) oraz płyty MDF (fronty szuflad). Komoda osadzona została na efektowym, metalowym stelażu, zapewniającym doskonały wygląd oraz łatwość utrzymania czystości pod meblem.
 • Stylowa komoda do sypialni zaprojektowana została z uwzględnieniem uniwersalnej kolorystyki, pozwalającej na nieograniczony dobór dodatków. Połączenie dekoru klasycznego Dębu Catania z Czarną Perłą oraz Białym Połyskiem stanowi nowoczesne, a zarazem uniwersalne zestawienie, prezentujące modny i ponadczasowy styl. Dopasuj komodę do pozostałych elementów kolekcji Brolo, tworząc wnętrze, w którym wypoczniesz i zapewnisz sobie praktyczną strefę przechowywania. Szerokość: 85,4 cm, wysokość: 103 cm, głębokość: 50 cm.
1549 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta MDF
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Prowadnice: kulkowe - pełny wysuw  
Stopki: stelaż metalowy

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 116,6 cm
Szerokość: 53,4 cm
Wysokość: 10,2 cm
Waga: 28,06 kg
Paczka 2
Długość: 102 cm
Szerokość: 57 cm
Wysokość: 12,4 cm
Waga: 27,44 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia