Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP MEOK02
KOMODA 1D3S

Merano

Wymiary:

szerokość: 95,9 cm
wysokość: 86 cm
głębokość: 39 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Połysk
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpejski
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Przedpokój nawet w małym mieszkaniu jest niezbędnym elementem wystroju, w którym funkcjonalnie zaaranżujesz strefę wejściową z potrzebnymi akcesoriami. Biała komoda z szufladami i półkami sprawdzi się w nim doskonale nawet, jeżeli zależy Ci na maksymalnej pojemności przy minimalizacji wymiarów oraz efekcie optycznego powiększenia wnętrza. Komoda Merano prezentuje białą kolorystykę i proste kształty, dzięki którym zachwyca uniwersalnością.
 • Komoda trzyszufladowa Merano z frontem drzwiowym pełnym cechuje się ogromną funkcjonalnością i perfekcją wykonania. Nowoczesny mebel prezentuje się elegancko dzięki frontom, wykonanym z płyty MDF, wykończonym na wysoki połysk. Całość dopełniają minimalistyczne uchwyty, doskonale wtapiające się w stylistykę mebla. Efektowna komoda, zawierająca trzy pojemne szuflady wyposażona została w prowadnice kulkowe. Wysoka jakość elementów oraz biała kolorystyka sprawiają, że mebel odpowiedni będzie do wyjątkowo przemyślanej aranżacji niewielkiego przedpokoju. Prostota i biel wpłyną na optyczne powiększenie przestrzeni.
 • Komoda Merano o niedużym rozmiarze i wyjątkowo praktycznym, pojemnym wnętrzu stanie się dopasowanym elementem wystroju w stylu hampton, glamour oraz nowoczesnym. Zwróć uwagę na jej ponadczasowość oraz możliwość zestawienia z naturalnym kamieniem, drewnem i efektownymi tekstyliami w intensywnych i pastelowych kolorach. Szerokość: 95,9 cm, wysokość: 86 cm, głębokość: 39 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 608
789
671 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta MDF
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Zawiasy: puszkowe
Prowadnice: kulkowe
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 128,1 cm
Szerokość: 41,2 cm
Wysokość: 9,2 cm
Waga: 19,5 kg
Paczka 2
Długość: 95,7 cm
Szerokość: 51,4 cm
Wysokość: 8,5 cm
Waga: 18,95 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia