Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP VNNF01
KOMODA RTV 1D1S

Cestino

Wymiary:

szerokość: 157,8 cm
wysokość: 57,2 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Jackson Hickory
  Jackson Hickory/ Amadeus
  Jackson Hickory
  Jackson Hickory/ Amadeus
  Korpus:
  Jackson Hickory
  Front:
  Jackson Hickory/ Amadeus

Cechy i korzyści:

 • Gustownie urządzona strefa wypoczynku to obok kuchni i jadalni przestrzeń, w której najczęściej spędzamy czas w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Stylowy mebel, nadający jej charakteru oraz zapewniający funkcjonalność przechowywania jest niezbędnym elementem wystroju. W kolekcji mebli Cestino znajduje się praktyczna, niewielka komoda RTV, którą z łatwością zmieścisz nawet w niedużym wnętrzu.
 • Stylowa komoda RTV Cestino posiada półkę, ukrytą za pełnym frontem, prezentującym odcień Amadeus. Całość komody wykonana jest z płyty wiórowej laminowanej z elementami płyty MDF, zaaranżowanych w odcieniu ponadczasowego drewna Jackson Hickory. Wyjątkowy mebel zawiera nowoczesne rozwiązanie z frontem przesuwnym - Ty decydujesz którą przestrzeń eksponujesz,  natomiast jego szuflada wyposażona została w niezawodny mechanizm kulkowy, umożliwiający pełen wysuw. Nad szufladą znajduje się praktyczna półka otwarta oraz otwór na okablowanie, osadzony w tylnej części mebla.
 • Komodę RTV możesz ustawić w salonie, pokoju dziennym oraz otwartym studio, w którym łączy się przestrzeń kuchenna, jadalniana oraz wypoczynkowa. Komoda świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach, urządzonych w stylu skandynawskim oraz boho. Naturalna kolorystyka oraz prostota kształtów sprawia, że mebel prezentuje się elegancko i ponadczasowo.
 • Uwaga: występuje przesunięcie wzoru na frontach.

 

 • Szerokość: 157,8 cm, wysokość: 57,2 cm, głębokość: 42 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 746
829
663 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana/ płyta MDF
Uchwyt: metal
Prowadnice: kulkowe - pełny wysuw
Stopki: ślizgacze

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 94,1 cm
Szerokość: 49,2 cm
Wysokość: 14 cm
Waga: 22,02 kg
Paczka 2
Długość: 174 cm
Szerokość: 45,4 cm
Wysokość: 8,2 cm
Waga: 26,08 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia