Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP VNNF03
KOMODA RTV 2D1S

Cestino

Wymiary:

szerokość: 187,8 cm
wysokość: 57,2 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Jackson Hickory
  Jackson Hickory/ Amadeus
  Jackson Hickory
  Jackson Hickory/ Amadeus
  Korpus:
  Jackson Hickory
  Front:
  Jackson Hickory/ Amadeus

Cechy i korzyści:

 • Wyjątkowe chwile kreuje atmosfera, tworzona przez ludzi, którzy chcą przebywać razem. Wspólne oglądanie filmów lub programów telewizyjnych w rodzinnym gronie lub z przyjaciółmi to czas odpoczynku, który jest jednocześnie chwilą codziennego relaksu, zasługującą na miano wyjątkowej. Komoda RTV z nowej kolekcji Cestino pozwoli Ci na przechowywanie wszystkich telewizyjnych akcesoriów w jednym miejscu.
 • Stylowe, eleganckie meble do pokoju dziennego tworzą jego klimat. O ile atmosferę kreują ludzie i ich nastroje, o tyle komfort użytkowania pomieszczeń oraz ich efekt wizualny zależy od starannie dobranego wyposażenia. Komoda RTV w kolorze Jackson Hickory i Amadeus to mebel, wykonany z płyty wiórowej laminowanej oraz płyty MDF dla niezawodności i funkcjonalności na co dzień. Na pojemnych półkach otwartych oraz ukrytych za pełnymi frontami zmieszczą się wszystkie przedmioty, które do tej pory trzeba było odkładać na stolik lub regał. Komoda posiada również praktyczną szufladę.
 • Oferujemy wysokiej jakości komodę RTV do samodzielnego montażu. Mebel posiada w tylnej części otwór na okablowanie. Ponadczasowa, elegancka komoda RTV z serii Cestino świetnie uzupełnia się z półką ścienną z tej samej kolekcji, stolikiem kawowym oraz witryną. Dopasujesz ją do salonu lub otwartej strefy dziennej, utrzymanych w stylu klasycznej elegancji, boho lub skandynawskiego.
 • Uwaga: występuje przesunięcie wzoru na frontach.
 • Szerokość: 187,8 cm, wysokość: 57,2 cm, głębokość: 42 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 926
1029
823 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana/ płyta MDF
Uchwyt: metal
Prowadnice: kulkowe - pełny wysuw
Zawiasy: cichy domyk
Stopki: ślizgacze

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 88,6 cm
Szerokość: 48,7 cm
Wysokość: 18,2 cm
Waga: 26,08 kg
Paczka 2
Długość: 205,2 cm
Szerokość: 45,4 cm
Wysokość: 6,0 cm
Waga: 25,66 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia