Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP BROL02
LUSTRO

Brolo

Wymiary:

szerokość: 80 cm
wysokość: 50 cm
głębokość: 3,2 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Catania/ Czarna Perła
  Dąb Catania/ Czarna Perła
  Ścianka tylna:
  Dąb Catania/ Czarna Perła

Cechy i korzyści:

 • Perfekcyjny wygląd Twoich wnętrz to bardzo ważny element dobrego samopoczucia, jednak zauważ, że nie tylko aranżacje są ważne dla Twojego komfortu i zachowania pozytywnego usposobienia. Wygląd, o który dbasz codziennie może być pielęgnowany w domowym zaciszu, przy pomocy ulubionych kosmetyków, ale i z zastosowaniem funkcjonalnych mebli. W Twojej sypialni potrzebne jest stylowe lustro z serii Brolo, doskonale uzupełniające się z biurkiem-toaletką. Jeśli uwielbiasz robić codzienny make up tuż po porannej toalecie, lustro sprawdzi się doskonale. Wyposażone w wersji podstawowej w pasek LED zapewni Ci odpowiednią ilość światła niezależnie od pory i warunków pogodowych. Lustro Brolo wykonane zostało z wysokiej jakości płyty wiórowej laminowanej i prezentuje ponadczasową kolorystykę: Dąb Catania w zestawieniu z Czarną Perłą.
 • Stylowe lustro doskonale sprawdzi się we wnętrzach, urządzonych w stylu loftowym, vintage oraz boho. Jest doskonałym odzwierciedleniem dbałości o każdy detal starannie zaplanowanej aranżacji. Może zostać zawieszone nad toaletką lub komodą, tworząc w pomieszczeniu efekt dopracowanego wnętrza ze smakiem.
 • Szerokość: 80 cm, Wysokość: 50 cm, Głębokość: 4,8 cm
439 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Ściana tylna: płyta wiórowa laminowana  
Oświetlenie pasek Led w zestawie

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 111,2 cm
Szerokość: 56,9 cm
Wysokość: 6,2 cm
Waga: 9,84 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.  
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia