Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP HOLG01
LUSTRO

Hola

Wymiary:

szerokość: 90 cm
wysokość: 77 cm
głębokość: 1,9 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Wotan
  Dąb Wotan
  Płyta tylna:
  Dąb Wotan

Cechy i korzyści:

 • Kontrastowo odznaczające się na płaszczyźnie ściany czy wtapiające się w jej stylistykę? Lustro w przedpokoju może zostać umieszczone w dowolnej aranżacji, jednak zwróć uwagę, że finalny efekt znacznie wpłynie na wygląd pomieszczenia.
 • Złudzenie głębi, które możesz uzyskać na ścianie z lustrem powstanie, jeżeli kolorystyka ściany będzie ciemniejsza od odcienia płyty, do której przymocowane jest lustro. Efektowny, a zarazem prosty element kolekcji Hola posiada płytę wiórową laminowaną, której górny i dolny fragment widoczny jest przy krawędziach lustra. Kolorystyka naturalnego drewna (odcień Dąb Wotan) w połączeniu z prostotą kształtu zachwyca uniwersalnością aranżacji. Wysokiej klasy lustro, prezentowane w orientacji poziomej dzięki swojemu ponadczasowemu, prostokątnemu kształtowi możesz zastosować w wielu stylach wnętrzarskich.
 • Efekt dopracowanej aranżacji uzyskasz, aranżując lustro na białej ścianie. Dzięki tak prostemu i ponadczasowemu rozwiązaniu wkomponujesz je w styl nowoczesny i skandynawski. Możesz umieścić lustro w stylistyce loftowej, dzięki której w wystrój przedpokoju z lustrem Hola wpiszesz modne lamele drewniane lub dekoracyjną cegłę. Możesz zestawić je z elementami drewnianymi, metalowymi oraz wykonanymi z płyty meblowej. Świetnie wygląda w zestawie z tapetą. Lustro Hola pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych rozwiązań. Doskonale prezentuje się w zestawie z meblami kolekcji Hola. Szerokość: 90 cm, wysokość: 77 cm, głębokość: 1,9 cm.
259 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Płyta tylna: płyta wiórowa laminowana + lustro

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 103,5 cm
Szerokość: 80,9 cm
Wysokość: 4,8 cm
Waga: 14 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia