Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP 62
PÓŁKA

Amazon
Promocja

Wymiary:

szerokość: 70 cm
wysokość: 18,6 cm
głębokość: 15,6 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb San Remo
  Biały
  Dąb San Remo
  Biały
  Ścianka tylna:
  Dąb San Remo
  Półka i przegrody:
  Biały

Cechy i korzyści:

 • Półka to świetne rozwiązanie, żeby wyeksponować ciekawe dekoracje i dodatki.
 • Dobrze prezentuje się nad komodą lub biurkiem, a dzięki pionowym przegrodom eksponowane dekoracje oraz książki nie przewracają się.
 • Można ją zawiesić na dowolnej wysokości, należy jedynie pamiętać o odpowiednich akcesoriach meblowych do Twojego typu ściany.
109
95 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Półka: płyta wiórowa laminowana
Ściana tylna: płyta wiórowa laminowana
 

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 70 cm
Szerokość: 17 cm
Wysokość: 4,6 cm
Waga: 4 kg

Montaż: Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.

 

Bezpieczeństwo: Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. Każdy typ ściany wymaga inych akcesoriów montażowych. Jeśli nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
 

Zasady użytkowania: Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.                            

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 09.00 - 17.00
   
 
  Infolinia