Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP MWST11
STÓŁ NIEROZKŁADANY

Stoły

Wymiary:

szerokość: 120 cm
wysokość: 74,9 cm
głębokość: 120 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin
  Buk/Wybarwienie: Dąb
  Biały Alpin
  Buk/Wybarwienie: Dąb
  Blat:
  Biały Alpin
  Nogi:
  Buk/Wybarwienie: Dąb

Cechy i korzyści:

 • Pośpiech, espresso i codzienny makijaż, wykonywany w biegu czy leniwie, spożywane z celebracją śniadanie, a po nim latte macchiato? Niezależnie od tego, jak wyglądają Twoje poranki,  w scenariuszu każdego z nich nie może zabraknąć stylowego, funkcjonalnego stołu, który będzie towarzyszył Ci nie tylko przed codziennym wyjściem z domu. Stół okrągły w stylu skandynawskim to ponadczasowy, efektowny mebel, który będzie pasował do większości wnętrz.
 • Stół okrągły nierozkładany MWST11 jest produktem, cechującym się  wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Efektowny stół, którego okrągły blat utrzymany został w odcieniu bieli (Biały Alpin) posiada drewniane nogi, wzmacniające jego stylowy wygląd. Nogi stołu prezentują się lekko i wpisują w najnowsze trendy wnętrzarskie. Wykonane z drewna bukowego, posiadają wybarwienie dębowe.
 • Stół okrągły nierozkładany prezentuje stylistykę, wpisującą się w styl skandynawski. Połączenie bieli z naturalnym odcieniem drewna zapewnia nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy efekt oraz znajduje zastosowanie zarówno w jadalni, jak i salonie. Stół biało-drewniany wygląda świetnie w zestawieniu z krzesłami o tej samej kolorystyce lub tapicerowanymi. W ofercie dostępny również stół w innym dekorze: Dąb Flagstaff Ciemny, wybarwienie nóg: Czarny.
 • Szerokość/głębokość: 120 cm, wysokość: 74,9 cm.
1229 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Blat: płyta wiórowa laminowana
Nogi, oskrzynia: drewno bukowe

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 137,4 cm
Szerokość: 123,4 cm
Wysokość: 6,2 cm
Waga: 29,68 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.  
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia