Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOT04
STÓŁ ROZKŁADANY 160-200

Shirley Dąb, Ricko, Alverno, Stoły

Wymiary:

szerokość: 160-200 cm
wysokość: 76,6 cm
głębokość: 90 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Coast Evoke
  Dąb Coast Evoke
  Dąb Coast Evoke
  Dąb Coast Evoke
  Dąb Coast Evoke
  Dąb Coast Evoke
  Blat:
  Dąb Coast Evoke
  Nogi:
  Dąb Coast Evoke
  Elementy oskrzyni:
  Dąb Coast Evoke

Cechy i korzyści:

 • Duży stół rozkładany wzmacnia stylowy, dopracowany wystrój pokoju dziennego i jadalni. Będący głównym elementem wyposażenia pomieszczenia stół jadalniany rozkładany pomieści całą rodzinę przy wspólnych posiłkach oraz zaproszonych gości podczas wyjątkowych przyjęć okolicznościowych.
 • Utrzymany w nowoczesnej, prostej stylistyce stół rozkładany, powstały z laminowanej płyty wiórowej cechuje się trwałością i niezawodnością zastosowania. Efektowność tego mebla wiąże się z ponadczasową prostotą, zastosowaniem uniwersalnej i stonowanej kolorystyki drewna (odcień Dąb Coast Evoke), a także możliwością aranżacji  w wielu stylach. Doskonale sprawdzi się w jadalni lub salonie, urządzonych w stylu prowansalskim, vintage, loftowym, eklektycznym oraz glamour. Prosty kształt oraz efekt drewna pozwalają na nieograniczoną aranżację dodatków.
 • Do rozkładanego, masywnego stołu w drewnianej stylistyce pasują krzesła drewniane w rustykalnym lub skandynawskim stylu, krzesła tekstylne, obite tkaniną tapicerską welurową w luksusowo wyglądającym stylu glamour oraz nowoczesne krzesła, wykonane z tworzywa sztucznego. Dzięki ponadczasowej konstrukcji i kolorystyce stołu mebel może stać się fundamentem wystroju niezależnie od stylu, jaki wykreujesz z pomocą pozostałych mebli, dodatków i kolorów. Jakość stołu jest gwarancją użytkowania przez wiele lat. Wysokość: 76.6 cm, szerokość: 90 cm, długość: 160-200 cm
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Blat: płyta wiórowa laminowana
Nogi: płyta wiórowa laminowana
Elementy oskrzyni: płyta wiórowa laminowana
Prowadnica: synchroniczna

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 167,2 cm
Szerokość: 23,4 cm
Wysokość: 14,2 cm
Waga: 19,12 kg
Paczka 2
Długość: 106,2 cm
Szerokość: 83,4 cm
Wysokość: 7,6 cm
Waga: 28 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.  
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia