Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP TWEK03
SZAFKA NOCNA 1S

Twenty

Wymiary:

szerokość: 50 cm
wysokość: 45 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Szary Grafit
  Szary Grafit
  Front:
  Szary Grafit
 • Korpus:
  Biały Alpejski
 • Dąb Honey Castello
  Dąb Honey Castello
  Korpus:
  Dąb Honey Castello
 • Szary Grafit
  Szary Grafit
  Korpus:
  Szary Grafit

Cechy i korzyści:

 • Strefa snu jest miejscem, w którym każdy element powinien być dopasowany z ogromną starannością. Wysokiej klasy materiały tworzą jakość i niezawodność elementów, natomiast ich styl i kolorystyka wpływają na komfort użytkowania. Kolekcja mebli Twenty jest serią, stworzoną z myślą o aranżacji pokoju młodzieżowego. Jej elementy tworzą nowoczesne wyposażenie, zachwycające prostotą geometrycznych kształtów i efektownymi zestawieniami kolorystycznymi.
 • Niewielka szafka nocna znacznie zwiększa komfort nocnego wypoczynku. Ten niski, praktyczny mebel możesz ustawić obok łóżka, by przed zaśnięciem oraz po przebudzeniu mieć w zasięgu dłoni najpotrzebniejsze przedmioty. Nocna szafka w pokoju nastolatka jest szczególnie istotnym elementem wyposażenia, pozwalającym na ekspozycję budzika, nocnego oświetlenia oraz przechowywanie w zamkniętej strefie szuflady przedmiotów osobistych. Szafka nocna Twenty posiada dodatkową półkę, idealną by odłożyć wieczorną lekturę.
 • Szafka nocna z serii Twenty posiada efektowny front szuflady w kolorze Szarego Grafitu (szuflada z pełnym wysuwem).  Mebel doskonale pasuje do łóżka pojedynczego z kolekcji Twenty oraz pozostałych jej elementów.
 • Szerokość: 50 cm, wysokość: 45 cm, głębokość: 40 cm.
339 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: tworzywo sztuczne
Prowadnice: kulkowe - pełny wysuw      
Stopki: tworzywo sztuczne
 

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 65,6 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 14,6 cm
Waga: 15,72 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                           
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia