Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP FRIK05
SZAFKA NOCNA 2S

Fribo białe

Wymiary:

szerokość: 40 cm
wysokość: 51,8 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biała Alpejska
  Biała Alpejska
  Biała Alpejska
  Biała Alpejska
  Korpus:
  Biała Alpejska
  Front:
  Biała Alpejska

Cechy i korzyści:

 • Czy cenisz sobie wygodę? Lubisz mieć pod ręką najpotrzebniejsze rzeczy? W Twojej sypialni powinny znaleźć się stylowe, wysokiej jakości meble, które umożliwią Ci komfortowy wypoczynek. Szafka nocna z kolekcji Fribo białe jest meblem, gwarantującym niezwykły efekt wizualny, trwałość i niezawodność użytkowania.
 • Szafka nocna z kolekcji Fribo białe jest meblem, wykonanym z płyty laminowanej. Ten praktyczny mebel o prostej, nowoczesnej stylistyce posiada dwie szuflady, zaskakujące pojemnością. Dzięki zastosowaniu systemu bezuchwytowego szafka prezentuje się wyjątkowo nowocześnie. Stylowy, niewielki mebel powinien znaleźć się po obydwu stronach łóżka, by Twoja minimalistycznie urządzona sypialnia mogła zachwycać dodatkowym oświetleniem, umieszczonym na blatach szafek. Praktyczna, nocna szafka Fribo z szufladami zmieści się nawet w niewielkiej sypialni. Jej wymiary to:
 • 40 cm szerokości,
 • 40 cm głębokości oraz
 • 51,8 cm wysokości.
 • Wybierz białą, modnie prezentującą się szafkę nocną i spraw, że Twoja sypialnia stanie się starannie dopracowanym wnętrzem.
279 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 66,4 cm
Szerokość: 43,0 cm
Wysokość: 14,5 cm
Waga: 14,82 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                           
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia