Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP FRIZ07
SZUFLADA DO ŁÓŻKA Z03, Z04

Fribo białe

Wymiary:

szerokość: 200,3 cm
wysokość: 17,8 cm
głębokość: 80,5 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biała Alpejska
  Biała Alpejska
  Biała Alpejska
  Biała Alpejska
  Korpus:
  Biała Alpejska
  Front:
  Biała Alpejska

Cechy i korzyści:

 • Komfort wypoczynku wraz z doskonałą organizacją przestrzeni w sypialni stanowią priorytet funkcjonalnego wnętrza, w którym atmosfera sprzyja relaksowi. Praktyczne meble i akcesoria gwarantują komfort użytkowania oraz doskonały wygląd wnętrza.
 • Biała szuflada pod łóżko z serii Fribo białe wykonana została z odpornej na odpryski i uszkodzenia płyty laminowanej. Wiórowa płyta meblowa w odcieniu białym gwarantuje odporność na wilgoć oraz trwałość. Szuflada biała pod łóżko jest pojemnym, estetycznie prezentującym się dodatkiem do łóżek z kolekcji Fribo. Jej wymiary wynoszą:
 • 83,8 cm głębokości,
 • 200 cm długości,
 • 17,8 cm wysokości.
 • Szuflada biała pod łóżko, wyposażona w system bezuchwytowy doskonale prezentuje się w sypialni, urządzonej w nowoczesnym oraz minimalistycznym stylu. Możesz schować w niej pościel, ciepłe pledy lub narzutę na łóżko. Wysokiej klasy produkt dopasuj do łóżka, którego wymiary zgadzają się z rozmiarem szuflady. Twoja sypialnia może być jednocześnie nowoczesna, stylowa i funkcjonalna.
349 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
 

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 175,1 cm
Szerokość: 70,2 cm
Wysokość: 6,0 cm
Waga: 20,58 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                           
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia