Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP MWPT02
ZAGŁÓWEK WISZĄCY

Fribo białe, Fribo, Ricko, Denim, Twenty

Wymiary:

szerokość: 120 cm
wysokość: 25 cm
głębokość: 4 cm

Instrukcja:

Cechy i korzyści:

 • Zagłówek wiszący do łóżek typ: DEIZ02 (Denim), FRIZ02 (Fribo i Fribo białe), TWEZ01 (Twenty), RIKZ02 (Ricko) -do zakupu oddzielnie. Tkanina do wyboru: Nakrapiany Grafit lub Szary Krzemowy.
 • W jaki sposób zmienić wygląd pomieszczenia szybko, łatwo i z pomysłem? Najlepszym sposobem są dodatki, nadające wnętrzu niezwykłego charakteru. Wybierz wiszący zagłówek do łóżka i odmień uniwersalną bazę, tworzącą doskonałą podstawę do zabawy dodatkami.
 • Zagłówek jest panelem tapicerowanym, pokrytym wysokiej jakości tkaniną, posiadającą apreturę Water Reppelent. Zdejmowany pokrowiec ułatwia utrzymanie jej w higienicznej czystości. Praktyczna poducha w kształcie prostokątnym, którą umieszcza się na ramie łóżka jest pięknie prezentującym się dodatkiem.
 • Sprawdzi się idealnie podczas wieczornego relaksu z książką , zwiększając komfort użytkowania łóżka oraz podniesie walory estetyczne aranżacji pomieszczenia. Zagłówek wiszący pasuje do wnętrza, urządzonego w stylu glamour, nowoczesnym, skandynawskim oraz vintage. Jego funkcjonalność sprawia, że pokój młodzieżowy nabiera wyjątkowo eleganckiego efektu. Szerokość: 120 cm, wysokość: 25 cm, głębokość: 4 cm.
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na tkaninie gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia tkaniny.     
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi. 

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia