Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP VENV01R
WITRYNA 2D

Venezia

Wymiary:

szerokość: 76,1 cm
wysokość: 200 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpejski/ Dąb Vicenza Czarny
  Biały Połysk
  Biały Alpejski/ Dąb Vicenza Czarny
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpejski/ Dąb Vicenza Czarny
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Ekspozycja trunków, pamiątkowych naczyń, nowoczesnych dekoracji jest niezwykle wyjątkowa, jeśli umieszczona zostanie na szkle. Zadbaj o doskonałą jakość wyposażenia swojego mieszkania, wybierając stylowe meble. Połączenie widocznych, szklanych półek z strefą, ukrytą za pełnymi drzwiami jest niezwykle efektowne i praktyczne.

 

 • Witryna biała z przeszkleniem, dostępna w ramach kolekcji Venezia to mebel, zachwycający funkcjonalnością oraz efektownym wyglądem. Witryna Venezia cechuje się efektownym wyglądem dzięki designowi, łączącemu wykończenie frontów na wysoki połysk, metalowym uchwytom oraz nowoczesnym zdobieniom. Co charakteryzuje ten niezwykły mebel? szklane (niehartowane półki) w części oszklonej, szyba we froncie subtelnie przyciemniana, hartowana, w zestawie oświetlenie pionowe LED Lambda Mini, drzwi z płyty MDF, zdobione geometrycznym frezem oraz gładkie, kontrastowe elementy w odcieniu dąb Vinceza czarny, nóżki z tworzywa sztucznego nie powodujące zarysowań. Wymiary: 76,1 cm szerokość, 200 cm wysokość, 40 cm głębokość.

 

 • Niezwykle nowoczesna witryna prawa Venezia jest meblem, który powinien znaleźć się w Twojej jadalni lub w salonie, w którym króluje nowoczesny wystrój i funkcjonalność. Podświetlona witryna zdobi i gwarantuje pojemność przechowywania.
1669 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta MDF + folia PVC
Uchwyt: metal
Zawiasy: cichy domyk
Stopki: tworzywo sztuczne
Oświetlenie konstrukcyjne: Lambda Mini
Oświetlenie opcjonalne: Square 1pkt-89 zł / Led Clips 2 pkt- 79zł
Szkło: front- hartowane Antisol Szary, półki szklane- niehartowane

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 141,5 cm
Szerokość: 48,2 cm
Wysokość: 10,3 cm
Waga: 30,72 kg
Paczka 2
Długość: 216,9 cm
Szerokość: 48,7 cm
Wysokość: 9,2 cm
Waga: 20,04 kg
Paczka 3
Długość: 210,2 cm
Szerokość: 36,9 cm
Wysokość: 6,3 cm
Waga: 25,16 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia