Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOV03L
WITRYNA 1D

Lyon biały
Nowość
Promocja

Wymiary:

szerokość: 59,8 cm
wysokość: 198,1 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Połysk
  Biały Połysk
  Biały Połysk
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Połysk
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

Jak spędzasz leniwe popołudnia w salonie? W miękkim, welurowym fotelu z książką w dłoni? A może z przyjaciółmi, gawędząc przy kawie? Uwielbiasz wraz z dziećmi konstruować zadziwiające budowle z klocków i grać w planszówki? Twój funkcjonalny salon może być modny i stylowy. Wystarczy, że wyposażysz go w wysokiej klasy meble, dopasowane do potrzeb.

Witryna wysoka lewostronna LYON biały jest meblem, który znakomicie sprawdzi się w pokoju dziennym oraz w jadalni. W przestrzeniach otwartych, takich jak aneks kuchenny z jadalnią, otwarte na salon witryna wysoka szczególnie znajdzie zastosowanie jako pojemny mebel do przechowywania oraz ekspozycji, a dodatkowo pozwoli płynnie połączyć strefę zabudowy kuchennej z meblami salonowymi.

Witryna wysoka lewa z serii LYON biały wykonana została z płyty wiórowej laminowanej. W zestawie jest oświetlenie LED, rozjaśniające strefę wieńca górnego oraz jeden z boków pionowo. Asymetria nowoczesnego, pojemnego mebla pięknie podkreślona została neutralnym odcieniem LEDów.  

Stylowa witryna częściowo przeszklona (szkło Antisol) wyposażona została w mechanizm cichego domyku, jest meblem trwałym dzięki odporności na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo można dokupić oświetlenie dwupunktowe Square oraz włącznik. Wymiary mebla:

 • 198,1 cm wysokość
 • 59,8 cm szerokość,
 • 42 cm głębokość.


Wysoka jakość wykonania widoczna jest w każdym detalu, dzięki czemu witryna prezentuje się nowocześnie i nienagannie.

Pamiętaj! Przed naklejeniem taśmy Led Flash, należy odpylić i odtłuścić powierzchnię mebla w miejscu wskazanym w instrukcji.

1539
1339 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front, prawy bok witryny: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Zawiasy: cichy domyk
Szkło: hartowane, Antisol
Oświetlenie konstrukcyjne: Led Flash (neutralny odcień światła)
Dotykowy włącznik oświetlenia (dostepny w opcji) - 59 zł (sugerowana cena brutto)
Oświetlenie opcjonalne: Square 2 pkt - 113 zł (sugerowana cena brutto)              
Stopki: tworzywo sztuczne 

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 98,4 cm
Szerokość: 51,5 cm
Wysokość: 17,0 cm
Waga: 35 kg
Paczka 2
Długość: 208,9 cm
Szerokość: 47,8 cm
Wysokość: 7,5 cm
Waga: 33 kg

Montaż:
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.
Bezpieczeństwo:  
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.

Podobne produkty

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 09.00 - 17.00
   
 
  Infolinia