Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP MWPT01
ZAGŁÓWEK WISZĄCY

Fribo białe, Fribo, Ricko, Denim, Twenty

Wymiary:

szerokość: 90 cm
wysokość: 25 cm
głębokość: 4 cm

Instrukcja:

Cechy i korzyści:

 • Zagłówek wiszący do łóżek: typ DEIZ01 (Denim), FRIZ01 (Fribo i Fribo białe), TWEZ02 (Twenty), RIKZ01 (Ricko)- do zakupu oddzielnie. Tkanina do wyboru: Nakrapiany Grafit lub Szary Krzemowy.
 • Zwiększenie komfortu użytkowania mebli możliwe jest dzięki wyjątkowym przedmiotom i dodatkom, tworzącym oczekiwane udoskonalenia. Wysokiej klasy produkt doskonale sprawdzi się w każdym dziecięcym i młodzieżowym pokoju, istotnie poprawiając jakość wypoczynku podczas wieczornego czytania w łóżku,odnajdzie się również w roli dodatkowej poduszki dla osoby, czytającej w łóżku w pozycji siedzącej. Dzięki temu stylowemu dodatkowi nie tylko wzmacnia się wyjątkowy efekt wizualny aranżacji wnętrza, ale i jego funkcjonalność.
 • Komfortowa w użytkowaniu poducha do wezgłowia łóżka jest panelem tapicerowanym, który umieszcza się na ramie, zapewnia niezawodność użytkowania oraz łatwość utrzymania w czystości. Stylowa, dostępna w uniwersalnej kolorystyce poducha wisząca (kolor Szary Krzemowy lub Nakrapiany Grafit) wykazuje się trwałością oraz posiada apreturę Water Repellent. Pokrowiec wezgłowia można zdjąć do prania.
 • Wiszący zagłówek cechuje się uniwersalnością kolorystyki oraz nowoczesnością kształtu. Prostota i ponadczasowy wygląd produktu sprawiają, że łatwo dopasować go do wystroju, utrzymanego w stylu nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym, hampton oraz glamour. Dobieraj dodatki, które wyznaczą główny nurt stylistyczny i ciesz się komfortem na co dzień. Szerokość: 90 cm, wysokość: 25 cm, głębokość: 4 cm.
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na tkaninie gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia tkaniny.     
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi. 

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia