Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOR01P
REGAŁ

Lyon biały
Nowość
Promocja

Wymiary:

szerokość: 60 cm
wysokość: 198,5 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin/ Biały Połysk
  Biały Alpin/ Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpin/ Biały Połysk

Cechy i korzyści:

Aranżacja salonu to zadanie, wymagające rozeznania w aktualnych trendach wnętrzarskich oraz dokładnego określenia potrzeb i preferencji, związanych z rozmieszczeniem mebli i dodatków. W praktycznie, a zarazem stylowo urządzonym wnętrzu powinny znaleźć się wysokiej jakości, gustowne meble, dzięki którym w pomieszczeniu zapanuje spójność wizualna oraz funkcjonalność codziennego użytkowania.

Regał prawostronny wysoki z kolekcji LYON biały jest przykładem mebla, który sprawdzi się w praktycznie urządzonym pokoju dziennym, młodzieżowym oraz w domowym gabinecie. Ten stabilny mebel oferuje dużą przestrzeń do przechowywania, zlokalizowaną na czterech półkach. Jego asymetryczny design oraz modny kolor bieli sprawiają, że mebel wygląda stylowo i lekko.

Wykonany z płyty wiórowej laminowanej regał prawostronny LYON wykazuje się odpornością na uszkodzenia i wilgoć . Nóżki regału, wykonane z tworzywa sztucznego nie rysują powierzchni podłogi. Wysokiej klasy materiały oraz perfekcyjne wykonanie regału sprawiają, że cieszy się on ogromną popularnością wśród klientów, urządzających wymarzone nieruchomości.

Regał asymetryczny LYOR01P posiada 198,5 cm wysokości, 60 cm szerokości oraz 42 cm głębokości. Jest przedmiotem, który na stałe znajdzie miejsce w pokoju, utrzymanym w stylistyce skandynawskiej, w modnym stylu boho oraz w nowoczesnym pomieszczeniu, w którym dominuje minimalizm. Możesz ułożyć na nim książki, ramki oraz dekoracyjne lubdesignerskie ozdoby.

729
634 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 80,9 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 12,2 cm
Waga: 16,5 kg
Paczka 2
Długość: 209,3 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 5,8 cm
Waga: 21,5 kg

Montaż:
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.
Bezpieczeństwo:  
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 09.00 - 17.00
   
 
  Infolinia