Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP VENS01L
BIELIŹNIARKA 2D

Venezia

Wymiary:

szerokość: 76,1 cm
wysokość: 200 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpejski/ Dąb Vicenza Czarny
  Biały Połysk
  Biały Alpejski/ Dąb Vicenza Czarny
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpejski/ Dąb Vicenza Czarny
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • W sypialni, w salonie, w gabinecie oraz w jadalni niezbędne są praktyczne meble, w których przechowywane przedmioty mają swoje stałe miejsce. Te funkcjonalne meble mogą być nowoczesne i gustowne. Wystarczy, że dobierzesz je w ramach kolekcji, zachwycającej nowoczesną stylistyką, funkcjonalnością oraz trwałością.

 

 • Bieliźniarka biała z kolekcji Venezia to niezwykle funkcjonalny mebel, prezentujący się lekko i modernistycznie. Wysoka trwałość związana jest z zastosowaniem doskonałych materiałów. Bieliźniarka lewa wykonana została z płyty wiórowej w kolorze biel alpejska. Wieniec górny i dolny zachwyca kontrastowym odcieniem dąb Vinceza czarny, natomiast fronty, powstałe z płyty MDF zaskakują śnieżnobiałym połyskiem.

 

 • Szersze drzwi pokrywa ozdobne frezowanie w geometryczny wzór linii. Mebel wyposażono w regulowane półki oraz mechanizm cichego domykania, co wpływa na zwiększenie jego funkcjonalności. Biała bieliźniarka Venezia posiada nowoczesne, metalowe uchwyty. Mebel wyróżnia się wymiarami, pasującymi nawet do małych pomieszczeń:szerokość 76.1 cm, wysokość 200 cm, głębokość 40 cm.

 

 • Biała bieliźniarka Venezia osadzona została na nóżkach z tworzywa, dzięki czemu stabilnie utrzymuje zawartość. Mebel do samodzielnego montażu.
1539 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta MDF + folia PVC
Uchwyt: metal
Zawiasy: cichy domyk
Stopki: tworzywo sztuczne
Oświetlenie konstrukcyjne: Lambda Mini

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 92,4 cm
Szerokość: 43,0 cm
Wysokość: 15,2 cm
Waga: 21,3 kg
Paczka 2
Długość: 210,0 cm
Szerokość: 40,7 cm
Wysokość: 6,0 cm
Waga: 23,2 kg
Paczka 3
Długość: 216,9 cm
Szerokość: 56,2 cm
Wysokość: 9,2 cm
Waga: 29,1 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia