Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP RIKK01
KOMODA 10S

Ricko

Wymiary:

szerokość: 91,5 cm
wysokość: 111,6 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Coast Evoke
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Dąb Coast Evoke
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Korpus:
  Dąb Coast Evoke
  Front:
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem

Cechy i korzyści:

 • Czy możliwe jest stworzenie mebla, który jednocześnie zachwyca pojemnością przechowywania i nowoczesnym, unikalnym designem? Mebel, bez którego nie obejdziesz się w salonie, pokoju dziennym, młodzieżowym i dziecięcym to bez wątpienia pojemna komoda. Przekonaj się, że wysoka komoda z kolekcji mebli Ricko, dysponująca dziesięcioma, pojemnymi szufladami wygląda lekko i stylowo.
 • Kluczem do efektownego wyglądu komody Ricko z dziesięcioma szufladami jest kompozycja kolorów i struktur, a także starannie dobrany wymiar mebla, gwarantujący uniwersalność i funkcjonalność zastosowania w pomieszczeniach o zróżnicowanej powierzchni. Korpus mebla prezentuje klasyczną, drewnianą kolorystykę (odcień Dąb Coast Evoke), natomiast fronty szuflad utrzymano w kolorystyce alpejskiej bieli i drewna, imitującego strukturę modnych lameli. Całkowity wysuw szuflad oraz zestawienie bieli z imitacją ryflowanego drewna (nadruk cyfrowy) tworzą jakość, zauważalną na co dzień.
 • Pojemną komodę Ricko z dziesięcioma szufladami, osadzoną na wysokich nóżkach, wykonanych z tworzywa sztucznego można umieścić w pokoju dziennym lub młodzieżowym, tworząc praktyczną i efektowną wizualnie strefę do przechowywania akcesoriów, bielizny, galanterii, biżuterii lub kosmetyków. Z jej pomocą podkreślisz skandynawskie lub industrialne inspiracje w wystroju pomieszczenia. Możesz ustawić ją przy białej, szarej lub pomalowanej na czarno ścianie. Świetnie komponuje się, zestawiona z tapetą 3D (zwłaszcza motyw naturalny lub architektura).
 • Wysokość: 111,6 cm, szerokość: 91,5 cm, głębokość: 40 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 999
999
899 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: tworzywo sztuczne
Prowadnice: kulkowe- pełny wysuw
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 107,7 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 15,6 cm
Waga: 30 kg
Paczka 2
Długość: 113,6 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 15 cm
Waga: 28,9 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.
 

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia