Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP RIKB01
BIURKO 2S

Ricko

Wymiary:

szerokość: 120 cm
wysokość: 78 cm
głębokość: 60 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Korpus:
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke
  Front:
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem

Cechy i korzyści:

 • Przestrzeń mieszkalna służy nie tylko wypoczynkowi, ale jest często miejscem, w którym swobodnie możesz popracować lub przygotować się do zajęć lekcyjnych. Niezbędne w wystroju pokoju młodzieżowego nowoczesne biurko z dwiema szufladami i otwartą półką może wypełnić również salon, pokój dzienny lub stać się elementem aranżacji strefy otwartej, łączącej się z aneksem kuchennym i jadalnym.
 • Biurko z dwiema szufladami efektownie wpływa na organizację pokoju młodzieżowego, pomagając zachować wyraźny podział pomiędzy strefą nauki i wypoczynku. Wykonane z dbałością o detale biurko z płyty wiórowej laminowanej posiada minimalistycznie prezentujący się, biały blat roboczy oraz elementy bryły w odcieniu naturalnego drewna. Kolor Dąb Coast Evoke uniwersalnie dopasowuje się do wystroju pomieszczenia, w tym kolorystyki podłogi. Front, wykonany w technologii druku cyfrowego, pozwalającego uzyskać efekt imitacji ryfli dodatkowo wpływa na wyjątkowy efekt wizualny mebla.
 • Praktyczne biurko z dwiema szufladami, (białe z elementami drewna i ryfli) pasuje zarówno do mniejszego jak i bardziej przestronnego pokoju młodzieżowego. Dzięki niemu stworzysz kącik do pracy w pokoju dziennym, urządzonym w stylu skandynawskim, eklektycznym, industrialnym lub boho. Ogromne możliwości, związane z różnorodnością kolorystyki mebla i jednocześnie uniwersalnością i ponadczasowością kompozycji kolorystycznej zapewniają doskonały efekt również po zmianie aranżacji wnętrza.
 • Wysokość: 78 cm, szerokość: 120 cm, głębokość: 60 cm.
699 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: tworzywo sztuczne
Prowadnice: kulkowe- pełny wysuw
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 109,5 cm
Szerokość: 58,3 cm
Wysokość: 11,2 cm
Waga: 24,3 kg
Paczka 2
Długość: 136,2 cm
Szerokość: 63,4 cm
Wysokość: 4,2 cm
Waga: 15,12 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                           
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia