Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP RIKP01
PÓŁKA

Ricko
Nowość

Wymiary:

szerokość: 120 cm
wysokość: 29,2 cm
głębokość: 22 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke
  Korpus:
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke

Cechy i korzyści:

 • Ekspozycja ramek ze zdjęciami, trofeów sportowych, pamiątek z podróży oraz dekoracyjnych przedmiotów, które regularnie otrzymujesz w prezencie nie musi ograniczać Twojej przestrzeni użytkowej w pomieszczeniach. Półka wisząca, obudowana zarówno z góry jak i po bokach pozwala na bezpieczną i efektowną prezentację przedmiotów, które zdobią Twoją prywatną przestrzeń.
 • Dzięki wiszącej półce z kolekcji mebli Ricko możesz szybko i łatwo spersonalizować pomieszczenie oraz zwiększyć powierzchnię przechowywania bez konieczności zabierania miejsca na podłodze. Wisząca półka Ricko doskonale sprawdza się przy ekspozycji przedmiotów niedużych i lekkich szczególnie, gdy zależy nam na doskonałej widoczności tych elementów dekoracyjnych.
 • Nowoczesna, minimalistyczna, uniwersalna półka wisząca Ricko świetnie sprawdza się w pomieszczeniach, utrzymanych w stylu skandynawskim, nowoczesnym, loftowym, boho, prowansalskim oraz hampton. Jej prostota kształtu oraz kolorystyka, łącząca biel z odcieniem Dąb Coast Evoke pozwala na zastosowanie w pokoju dziennym, jadalni, pokoju młodzieżowym i dziecięcym. Możesz zawiesić ją w domowym kąciku biurowym, zestawiając z biurkiem, wyposażonym w pojemne szuflady.
 • Wysokość: 29,2 cm, szerokość: 120 cm, głębokość: 22 cm.
229 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podobne produkty

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia