Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP DEIK03
KOMODA 3D2S

Denim
- 30%

Wymiary:

szerokość: 94,5 cm
wysokość: 137,9 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Caroline
  Caroline
  Front:
  Caroline
 • Cashmere
  Cashmere
  Front:
  Cashmere
 • Orzech Rockford Jasny
  Orzech Rockford Jasny
  Front:
  Orzech Rockford Jasny
 • Orzech Rockford Jasny
  Orzech Rockford Jasny
  Korpus:
  Orzech Rockford Jasny

Cechy i korzyści:

 • Efektowny wystrój wnętrza to nie tylko piękne, starannie dobrane meble i dodatki. W pokoju dziecięcym i młodzieżowym oprócz umiejętnie dobranej stylistyki i kolorów liczy się funkcjonalność oraz maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Wszystko, czego oczekujesz od mebli do pokoju swojego dziecka znajdziesz w kolekcji Denim. Komoda wysoka z dwiema szufladami, półkami zamykanymi za pełnymi frontami oraz półkami otwartymi łączy w sobie wyjątkową pojemność, funkcjonalność oraz nowoczesny wygląd.
 • Duża komoda nie musi sprawiać wrażenie zbyt masywnej i ciężkiej. Komoda z kolekcji mebli Denim wyróżnia się ogromną pojemnością, nowoczesnymi rozwiązaniami, jasną, uniwersalną i ponadczasową kolorystyką oraz wysoką jakością wykonania. Trwały mebel, wykonany z płyty wiórowej laminowanej w odcieniu Orzech Rockford Jasny posiada subtelnie prezentujące się elementy w odcieniu Cashmere oraz Caroline. Całość dopełniają stylowe, skórzane uchwyty. Komoda wyposażona została w prowadnice kulkowe szuflad, gwarantujące pełen wysuw. Drzwi posiadają zawiasy samodomykające.
 • Komoda wysoka Denim jest meblem trwałym, sprawdzającym się w codziennym użytkowaniu. Jej nowoczesna, a jednocześnie ponadczasowa stylistyka pozwala na zastosowanie w pokoju dziecięcym przez wiele lat. Wystarczy zmienić styl i kolorystykę dodatków, aby dopasować pokój do gustu rosnącego dziecka. Mebel posiada przestrzeń na ekspozycję przedmiotów na półkach otwartych. Wybierz jakość i styl, które zachwycą uniwersalnością i jakością.
 • Szerokość: 94,5 cm, wysokość: 137,9 cm, głębokość: 40 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 792
1029
720 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: skóra
Zawiasy: cichy domyk
Prowadnice: kulkowe - pełny wysuw      
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 110,7 cm
Szerokość: 52,1 cm
Wysokość: 11,8 cm
Waga: 27,28 kg
Paczka 2
Długość: 148,4 cm
Szerokość: 43,2 cm
Wysokość: 9,6 cm
Waga: 28,38 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia