Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP DEIZ03
DOSTAWKA DO ŁÓZKA DEIZ01

Denim

Wymiary:

szerokość: 95,3 cm
wysokość: 81,1 cm
głębokość: 14,6 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Orzech Rockford Jasny
  Orzech Rockford Jasny
  Orzech Rockford Jasny
  Orzech Rockford Jasny
  Korpus:
  Orzech Rockford Jasny
  Półka:
  Orzech Rockford Jasny

Cechy i korzyści:

 • Zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć funkcjonalność łóżka w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym? Do modelu pojedynczego łóżka o szerokości 90 cm (typ DEIZ01) możesz zamontować praktyczną, nowocześnie prezentującą się dostawkę, dzięki której bez ograniczenia przestrzeni wokół łóżka znacznie zwiększy się komfort codziennego zasypiania.
 • Dostawka, którą montuje się do wezgłowia wykonana została z płyty wiórowej laminowanej, odpornej na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Element kolekcji Denim dopasowany jest kolorystycznie do korpusów mebli i utrzymany w modnej stylistyce naturalnego drewna, Orzech Rockford Jasny. Dostawka posiada niespełna 15 cm głębokości, dzięki czemu łatwo zmieści się w każdym pokoju dziecięcym lub młodzieżowym. Efektowny wystrój podkreślą książki oraz lampka Butterfly, którą można do niej przymocować. Opcjonalnie możesz dokupić ledowe oświetlenie, które stworzy we wnętrzu wyjątkowy klimat.
 • Praktyczna dostawka do wezgłowia znacznie wpływa nie tylko na funkcjonalność łóżka, ale na efektowny wygląd pomieszczenia, zwłaszcza jeśli doposażysz ją w nowoczesne oświetlenie. Praktyczne półki za łóżkiem pozwolą dziecku na łatwy dostęp do przedmiotów, niezbędnych przed położeniem się spać i po przebudzeniu. Książka, zegar z budzikiem, butelka wody znajdą swoje stałe miejsce.
 • Szerokość: 95,3 cm, wysokość: 81,1 cm, głębokość: 14,6 cm.
309 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Półki: płyta wiórowa laminowana

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 121,5 cm
Szerokość: 84 cm
Wysokość: 4,2 cm
Waga: 15,5 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                           
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia