Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP DEIZ04
DOSTAWKA DO ŁÓZKA DEIZ02

Denim

Wymiary:

szerokość: 125,3 cm
wysokość: 81,1 cm
głębokość: 14,6 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Orzech Rockford Jasny
  Orzech Rockford Jasny
  Orzech Rockford Jasny
  Orzech Rockford Jasny
  Korpus:
  Orzech Rockford Jasny
  Półka:
  Orzech Rockford Jasny

Cechy i korzyści:

 • Praktyczne, kompleksowo wyposażone wnętrza zachwycają starannym przemyśleniem wybieranych produktów wykończenia i aranżacji wnętrz, doskonale sprawdzających się w codziennym użytkowaniu. Przykładem połączenia funkcjonalności z nowoczesną prostotą mebli jest kolekcja Denim, przeznaczona do zastosowania w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym. W ramach nowoczesnej serii Denim znajduje się praktyczna, efektowna dostawka do wezgłowia, pasująca do łóżka DEIZ02.
 • Dostawka, montowana do wezgłowia zawiera praktyczne półki, dzięki którym użytkownik może mieć najpotrzebniejsze przedmioty cały czas przy sobie. Jeżeli nie masz miejsca na ustawienie szafki nocnej obok łóżka lub chcesz zwiększyć efektowny wygląd mebla, wybierz dostawkę, która nie zajmie dużo miejsca, a stanie się wyjątkowo praktycznym elementem wyposażenia. Dostawka do wezgłowia wykonana została z płyty wiórowej laminowanej, wykazującej odporność na wiele rodzajów uszkodzeń.
 • Nowoczesna dostawka z półkami, zwiększająca funkcjonalność łóżka w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym sprawdza się z każdym kolorem dodatków. Możesz dokupić do niej oświetlenie LED lub zamocować lampkę Butterfly, idealnie sprawdzającą się przy wieczornym czytaniu. Wykonana z precyzją dostawka do wezgłowia wyróżnia się uniwersalnością dopasowania do stylu aranżacji pomieszczenia.
 • Szerokość: 125,3 cm, wysokość: 81,1 cm, głębokość: 14,6 cm
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 323
359
323 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Półki: płyta wiórowa laminowana

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 151,5 cm
Szerokość: 84 cm
Wysokość: 4,2 cm
Waga: 18,92 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi. 

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia