Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP SAIF02
KOMODA RTV 2D2S

Salinas

Wymiary:

szerokość: 183,1 cm
wysokość: 57,9 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biała Alpejska/ Dąb Catania
  Biała Alpejska/ Dąb Catania
  Front:
  Biała Alpejska/ Dąb Catania
 • Biała Alpejska
  Biała Alpejska
  Korpus:
  Biała Alpejska
 • Czarny Mat
  Czarny Mat
  Korpus:
  Czarny Mat
 • Dąb Catania
  Dąb Catania
  Korpus:
  Dąb Catania

Cechy i korzyści:

 • Najwyższa jakość wykonania mebli tworzy wrażenie niezniszczalności oraz elegancji, które nadają wnętrzom niezwykłego charakteru. Szafka RTV jest niezbędnym elementem wyposażenia strefy dziennej, koniecznym w aranżacji niezależnie od tego, czy Twój telewizor stoi czy zawieszony jest na ścianie. Szafka RTV sprawdza się w roli podstawy pod sprzęt RTV, tworzący we wnętrzu nowoczesny efekt.
 • Szafka RTV z kolekcji Salinas powstała z płyty laminowanej wiórowej, wykończonej w czarnym macie, bieli alpejskiej oraz kolorze Dąb Catania. Posiadająca zawiasy z cichym domykiem oraz szuflady wyposażone w spowalniacze gwarantuje wygodę użytkowania. Nowoczesna szafka RTV zawiera dwie szuflady oraz schowane za dwudrzwiowym frontem pojemne półki.
 • Materiał wykonania cechuje trwałość i niezawodność,  która widoczna jest w użytkowaniu oraz doskonałej prezencji. Szafka RTV jest meblem, który zdecydowanie sprawdza się w nowoczesnym oraz urządzonym w stylu industrialnym pomieszczeniu. Wybierz mebel, dzięki któremu sprzęty elektroniczne zyskają swoje stałe, pewne miejsce. Podziwiana przez gości, doceniana przez domowników za wysoki poziom funkcjonalności oraz nowoczesność szafka Salinas to wybór, który uzupełni się z pozostałymi elementami kolekcji.
 • Szerokość: 183,1 cm, wysokość: 57,9 cm, głębokość: 40 cm.
1079 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: tworzywo
Prowadnice: cichy domyk
Zawiasy: cichy domyk
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 117,4 cm
Szerokość: 54,9 cm
Wysokość: 11,2 cm
Waga: 28,74 kg
Paczka 2
Długość: 200,5 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 7,6 cm
Waga: 26,54 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podobne produkty

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia