Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOF02
KOMODA RTV 1S

Lyon biały

Wymiary:

szerokość: 130 cm
wysokość: 41,7 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin/ Biały Połysk
  Biały Połysk
  Biały Alpin/ Biały Połysk
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpin/ Biały Połysk
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Jak wygląda strefa RTV w Twoim mieszkaniu? Czy jej głównym elementem, jak w większości domów jest odbiornik telewizyjny? Wraz z nim potrzebny będzie dekoder, sprzęt muzyczny, może konsola... Przestrzeń, w której gromadzisz swoje sprzęty elektroniczne może być stylowa, uporządkowana oraz pasująca do pozostałych elementów wyposażenia salonu.

 

 • Komoda RTV z kolekcji LYON biały jest meblem niezbędnym w Twoim stylowo urządzonym pokoju dziennym, w którym znajdują się inne meble z tej serii. Wysokiej jakości bryła, wykonana z dbałością o detale oraz nowoczesny design zachwyca niezawodnością, unikalnym stylem oraz modną asymetrią.

 

 • Podświetlana subtelnym oświetleniem LED komoda RTV LYON biały wykonana została z płyty wiórowej laminowanej, odpornej na wilgoć, uszkodzenie oraz wysokie temperatury. Biały front w połysku prezentuje się wyjątkowo efektownie. Komoda RTV LYON jest meblem niskim, półotwartym, zapewniającym nieskomplikowaną ekspozycje sprzętów oraz możliwość schowania drobiazgów w pojemnej szufladzie, wyposażonej w mechanizm cichego domykania. Bezuchwytowa komoda RTV nowoczesna z oświetleniem LED doskonale sprawdzi się w przestronnym salonie.

 

 • Komoda RTV LYON biały wpisze się w aranżację salonu w stylu skandynawskim, boho, nowoczesnym oraz eleganckim. Wymiary mebla gwarantują, że wszystkie urządzenia elektroniczne znajdą swoje, stałe miejsce. Efektowna, nowoczesna komoda RTV asymetryczna posiada:
 • 130 cm szerokości,
 • 41,7 cm wysokości,
 • 42 cm głębokości.

 

 • Pamiętaj! Przed naklejeniem taśmy Led Flash, należy odpylić i odtłuścić powierzchnię mebla w miejscu wskazanym w instrukcji.
859 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Prowadnice: cichy domyk
Oświetlenie konstrukcyjne: Led Flash  (neutralny odcień światła)
Dotykowy włącznik oświetlenia (dostepny w opcji) - 61 zł (sugerowana cena brutto)
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 98,7 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 9,3 cm
Waga: 14 kg
Paczka 2
Długość: 143,0 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 7,7 cm
Waga: 22 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podobne produkty

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia