Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP DEIZ02
ŁÓŻKO 1S

Denim
-20% NA ŁÓŻKO I MATERAC W ZESTAWIE

Wymiary:

szerokość: 125,3 cm
wysokość: 81,1 cm
głębokość: 204,9 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Caroline
  Caroline
  Front:
  Caroline
 • Cashmere
  Cashmere
  Korpus:
  Cashmere
 • Orzech Rockford Jasny
  Orzech Rockford Jasny
  Korpus:
  Orzech Rockford Jasny

Cechy i korzyści:

 • W jaki sposób zaaranżować przestronny pokój młodzieżowy? Dobierz jasne odcienie, które dodatkowo powiększą optycznie przestrzeń oraz intensywne kolorystycznie dodatki, gwarantujące unikalny efekt. Możesz wybrać pojemne meble, zapewniające łatwość utrzymania porządku w pomieszczeniu, cechujące się funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. Łóżko Denim DEIZ02 jest meblem pojedynczym o poszerzonym wymiarze. Zapewnia niezwykły komfort użytkowania i wyjątkowo efektowny wygląd.
 • Nowoczesne łóżko młodzieżowe z kolekcji Denim wykonane zostało z wysokiej klasy płyty wiórowej laminowanej, wykazującej odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wysokiej jakości mebel posiada pojemną szufladę o wygodnym dostępie do strefy przechowywania. Skórzany uchwyt dodatkowo wpływa na zwiększenie komfortu użytkowania, natomiast struktura frontu, prezentująca wzór kratki wzmacnia efektowny wygląd.
 • Łóżko, dla którego dedykowany jest materac o szerokości 120 cm gwarantuje komfort wypoczynku osobie, potrzebującej większej przestrzeni podczas snu. Można dokupić dostawkę do wezgłowia, posiadającą półki, dodatkowo zwiększające funkcjonalność oraz wezgłowie wiszące tapicerowane, idealnie sprawdzające się podczas wieczornego czytania. Opcjonalnie dostępne jest oświetlenie led, mogące stworzyć wyjątkowo klimatyczny efekt wizualny.
 • Szerokość: 125,3 cm, wysokość: 81,1 cm, długość: 204.9 cm
1339 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: skóra
Szuflada: na rolkach prowadzących
Lampka nocna do zakupu osobno: Butterfly 1 pkt- 156 zł
Łóżko sprzedawane bez stelaża i materaca (do zakupu oddzielnie). Do łóżka rekomendujemy zakup stelaża typ MWSD04 dostępnego w ramach oferty Meble Wójcik.
Wezgłowie wiszące typ MWPT02 do zakupu oddzielnie- 229 zł (kolor do wyboru: szary krzemowy lub nakrapiany grafit)

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 232,9 cm
Szerokość: 24,2 cm
Wysokość: 11,4 cm
Waga: 24,04 kg
Paczka 2
Długość: 141,5 cm
Szerokość: 84 cm
Wysokość: 5,4 cm
Waga: 27,16 kg
Paczka 3
Długość: 156,8 cm
Szerokość: 81,8 cm
Wysokość: 4,2 cm
Waga: 23,7 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                           
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia