Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP DEIS05
SZAFA NAROŻNA 2D

Denim

Wymiary:

szerokość: 99 cm
wysokość: 205,7 cm
głębokość: 99 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Orzech Rockford Jasny
  Orzech Rockford Jasny
  Front:
  Orzech Rockford Jasny
 • Orzech Rockford Jasny
  Orzech Rockford Jasny
  Korpus:
  Orzech Rockford Jasny

Cechy i korzyści:

 • Przechowywanie w pomieszczeniach wielofunkcyjnych, takich jak pokój dziecięcy jest zadaniem trudnym zwłaszcza jeśli liczy się każda, dostępna przestrzeń. Dzięki zastosowaniu szafy narożnej dwudrzwiowej możesz w pełni wykorzystać przestrzeń pomiędzy dwiema ścianami, uzyskując maksimum pojemności przechowywania. Kolekcja Denim zawiera praktyczną, nowoczesną szafę narożną, której funkcjonalność, trwałość i efekt wizualny zachwycą Cię każdego dnia.
 • Szafa narożna dwudrzwiowa Denim posiada drążek na odzież wiszącą. Nad nim umieszczono dwie pojemne półki. Obok znajduje się pięć węższych półek. Szafa narożna jest meblem, który posiada dużą przestrzeń przechowywania na dnie. Możesz wykorzystać ją do składowania akcesoriów sportowych, walizki lub dużego plecaka. Świetnie sprawdzi się ponadto w przechowywaniu zabawek, ułożonych w pojemnikach nastawnych. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wiórowej szafa narożna utrzymana jest w uniwersalnej kolorystyce jasnego drewna (Orzech Rockford Jasny).
 • Dzięki ponadczasowej stylistyce szafa narożna w naturalnym, jasnym odcieniu drewna świetnie sprawdzi się w każdym stylu aranżacyjnym. Wysokiej klasy mebel posiada efektowne, skórzane uchwyty oraz zawiasy, gwarantujące cichy domyk. Doskonale komponuje się z pozostałymi meblami z serii Denim oraz dodatkami w kolorze szarym, zbliżonym do elementów kolekcji (kolory Cashmere oraz Caroline).
 • Szerokość: 99 cm, wysokość: 205,7 cm, głębokość: 99 cm.
1799 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: skóra
Zawiasy: cichy domyk
Prowadnice: kulkowe - pełny wysuw      
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 231,8 cm
Szerokość: 43,6 cm
Wysokość: 7,4 cm
Waga: 31,12 kg
Paczka 2
Długość: 116,4 cm
Szerokość: 102,4 cm
Wysokość: 4,2 cm
Waga: 22,66 kg
Paczka 3
Długość: 219 cm
Szerokość: 43,7 cm
Wysokość: 6,1 cm
Waga: 28,84 kg
Paczka 4
Długość: 219 cm
Szerokość: 60,9 cm
Wysokość: 4,8 cm
Waga: 29,82 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia