Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP FLXP01
PÓŁKA

Flexi

Wymiary:

szerokość: 118 cm
wysokość: 26 cm
głębokość: 24 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin / Cool Grey
  Biały Alpin
  Biały Alpin / Cool Grey
  Biały Alpin
  Korpus:
  Biały Alpin / Cool Grey
  Ścianka tylna:
  Biały Alpin

Cechy i korzyści:

 • Półka na książki to nie tylko ładny dodatek, ale element wyposażenia, który wniesie do pokoju praktyczne rozwiązania i pozwoli na wyeksponowanie najciekawszych tytułów książek.
 • Biała półka z delikatnie zaokrąglonymi bokami sprawdzi się w większości pomieszczeń, bez względu na ich rozmiar czy wyposażenie.
 • Wisząca półka z kolekcji Flexi wykonana jest z płyty wiórowej laminowanej odpornej na uszkodzenia, zarysowania, działanie wilgoci i wysokiej temperatury.
 • Połączenie kolorystyczne dekorów Cool Grey i Biały Alpin sprawi, że mebel odnajdzie się w wielu wnętrzach, uzupełnij aranżacje o reszte brył z kolekcji Flexi.
249 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Ściana tylna: płyta wiórowa laminowana

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 126,7 cm
Szerokość: 28,6 cm
Wysokość: 6,6 cm
Waga: 8,4 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia