Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LASP01
PÓŁKA

Laser
Promocja

Wymiary:

szerokość: 124,4 cm
wysokość: 44,2 cm
głębokość: 23 cm

Instrukcja:

Cechy i korzyści:

 • Dzięki dużej ilości przegródek półka z kolekcji Laser jest bardzo praktycznym rozwiązaniem do powieszenia nad biurkiem lub nad łóżkiem.
 • Półka może pełnić zarówno funkcję wiszącej bliblioteczki, jak i być elementem dekoracyjnych.
 • Kolor szary jest doskonałą bazą do wyeksponowania dziecięcych zabawek i świetnie pasuje do wszystkich wariantów kolorystycznych frontów w pozostałych bryłach.
229
199 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 151 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 6,5 cm
Waga: 15,3 kg

Montaż:
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.
Bezpieczeństwo:
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z możliwością spadnięca elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.      

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 09.00 - 17.00
   
 
  Infolinia