Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

GRNP01
PÓŁKA

Grano
Nowość

Wymiary:

szerokość: 117,6 cm
wysokość: 19,6 cm
głębokość: 21,9 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Szary Kosmos
  Dąb Viking
  Szary Kosmos
  Dąb Viking
  Półka:
  Szary Kosmos
  Ścianka tylna:
  Dąb Viking

Cechy i korzyści:

Niezwykłą atmosferę miejsca tworzą przebywający w nim ludzie, a także unikalne elementy wyposażenia. Przedmioty dekoracyjne, pamiątki, zdjęcia oraz trofea warto eksponować w szczególny sposób. By zapewnić nieograniczone możliwości kreowania indywidualnie urządzonych wnętrz, inspirowanych obowiązującymi trendami w kolekcji mebli GRANO nie zabrakło praktycznych, starannie wykonanych elementów. Przykładem połączenia nowoczesności z funkcjonalnością jest design i wykonanie półki ściennej GRANO.
Uniwersalna półka ścienna GRANO zachwyca jakością wykonania i doborem kolorystyki. Powstała z płyty wiórowej laminowanej (półka) i płyty MDF (panel) zapewnia niezawodność zastosowania. Naturalny odcień drewna (Dąb Viking) podkreśla modne inspiracje pięknem i ponadczasowością przyrody, a w połączeniu z szarością tworzy produkt, odpowiedni do zróżnicowanych stylów wnętrzarskich.
Modną półkę z panelem, będącą zestawieniem szarości i odcienia dębu cechuje prostota kształtu. Warto zastosować ją w salonie lub jadalni, urządzonych w stylu boho, nowoczesnym, japandi, loftowym. Półka w zestawieniu z pozostałymi meblami kolekcji GRANO tworzy nieograniczone możliwości aranżacyjne zarówno w strefie multimedialnej, jadalnianej jak i nad komodą.
Szerokość: 117,6 cm
Wysokość: 19,6 cm
Głębokość: 21,9 cm

189 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Półka: płyta wiórowa laminowana
Ściana tylna: płyta MDF

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 143,2 cm
Szerokość: 23,4 cm
Wysokość: 5,1 cm
Waga: 7,52 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.       
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia