Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP BROP01
PÓŁKA

Brolo
Nowość

Wymiary:

szerokość: 167 cm
wysokość: 22 cm
głębokość: 20,7 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Catania
  Dąb Catania
  Półka:
  Czarna Perła
  Ścianka tylna:
  Dąb Catania

Cechy i korzyści:

 • Półka jest praktyczna i zajmuje mało miejsca dlatego można zawiesić ją w każdym pomieszczeniu i na dowolnej wysokości.
119 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Półka: płyta wiórowa laminowana
Ściana tylna: płyta wiórowa laminowana

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 188 cm
Szerokość: 26 cm
Wysokość: 4,5 cm
Waga: 8,2 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 10.00 - 18.00
   
 
  Infolinia