Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP BROS07
SZAFA 2D

Brolo

Wymiary:

szerokość: 197,2 cm
wysokość: 208,5 cm
głębokość: 60,9 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Catania/ Czarna Perła
  Dąb Catania/ Biały Połysk
  Dąb Catania/ Czarna Perła
  Dąb Catania/ Biały Połysk
  Korpus:
  Dąb Catania/ Czarna Perła
  Front:
  Dąb Catania/ Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Nawet najmniejsza sypialnia może stać się pomieszczeniem funkcjonalnym i urządzonym z pomysłem. Wystarczy, że rozsądnie dopasujesz wymiary mebli i akcesoriów, zwracając uwagę na dostępną przestrzeń. Wysokiej jakości szafa ubraniowa przesuwna zmieści się w wąskim pomieszczeniu, w którym ustawisz ją na wprost lub obok łóżka bez konieczności pozostawienia przestrzeni dla otwieranych drzwi.
 • Praktyczna, nowoczesna szafa z frontami przesuwnymi, dostępna w ramach kolekcji Brolo jest meblem trwałym, wykonanym z ogromną dbałością o detale. Jej nowoczesny design idzie w parze z najwyższą jakością zastosowanych komponentów. Korpus szafy powstał z wytrzymałej płyty wiórowej laminowanej, przesuwne fronty wykonano z płyty MDF oraz płyty wiórowej laminowanej, wykazującej się odpornością na uszkodzenia. Mebel przeznaczony jest do samodzielnego montażu oraz zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Efektowna szafa posiada stylową, doskonale skomponowaną kolorystykę, będąca połączeniem ponadczasowego odcienia drewna: Dąb Catania z kolorem Czarna Perła i Białym Połyskiem.
 • Nowoczesna szafa przesuwna Brolo zawiera pojemne półki oraz drążek na odzież wiszącą. Praktyczny mebel znakomicie sprawdza się w sypialni, urządzonej w stylu industrialnym oraz nowoczesnym. Znajdzie zastosowanie w pomieszczeniu, utrzymanym w stylu glamour. Dzięki uniwersalnym połączeniom kolorystycznym zestawisz ją z wieloma, kolorowymi dodatkami. Szerokość: 197,2 cm,  wysokość: 208,5 cm, głębokość: 60,9 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 3002
3899
3509 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana/płyta MDF
System bezuchwytowy
System przesuwnych frontów
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 216,9 cm
Szerokość: 18,4 cm
Wysokość: 11,5 cm
Waga: 14,06 kg
Paczka 2
Długość: 117,2 cm
Szerokość: 78,9 cm
Wysokość: 7,4 cm
Waga: 34,12 kg
Paczka 3
Długość: 212,4 cm
Szerokość: 59,4 cm
Wysokość: 5,8 cm
Waga: 30,58 kg
Paczka 4
Długość: 212,4 cm
Szerokość: 61,3 cm
Wysokość: 5,8 cm
Waga: 30,88 kg
Paczka 5
Długość: 217 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 5,8 cm
Waga: 34,28 kg
Paczka 6
Długość: 225,4 cm
Szerokość: 64,3 cm
Wysokość: 4,8 cm
Waga: 32,5 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia