Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOS103
SZAFA 4D

Lyon biały
Nowość
Promocja

Wymiary:

szerokość: 215,7 cm
wysokość: 217 cm
głębokość: 60 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin
  Biały Połysk
  Biały Alpin
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpin
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

Szafa czterodrzwiowa jest meblem, na który należy przeznaczyć sporą ilość przestrzeni pomieszczenia, jednak jej funkcjonalność zrekompensuje zajmowane miejsce. Dzięki czterodrzwiowej, niezwykle pojemnej szafie możesz zrezygnować z dodatkowych mebli, służących przechowywaniu. Czy to oznacza, że w efekcie zaoszczędzisz miejsce w sypialni? Zdecydowanie tak.

Szafa nowoczesna czterodrzwiowa z kolekcji LYON biały prezentuje wyjątkową stylistykę, opartą o modny system bezuchwytowy oraz system cichego domyku. Ta funkcjonalna szafa czterodrzwiowa wykonana została z płyty wiórowej laminowanej o wysokiej odporności na uszkodzenia, zarysowanie oraz wilgoć. Szafa czterodrzwiowa LYON biały posiada efektowne fronty białe, wykończone w wysokim połysku , praktyczna szafa może zostać wyposażona w modne oświetlenie LED (do zakupu oddzielnie), zwiększające jej nowoczesny design. Mebel zawiera:

 • dwa drążki na odzież wiszącą z dodatkowymi półkami powyżej,
 • dwie strefy z półkami (4 półki oraz dodatkowa na dnie mebla),
 • dwa lustra wewnątrz frontów,
 • wymiary mebla: 215,7 cm szerokości, 217 cm wysokości, 60 cm głębokości.


Efektowna szafa czterodrzwiowa LYON biały idealnie wkomponuje się w wystrój sypialni. Jest to mebel, który w przestronnym pomieszczeniu prezentuje się doskonale jednak sprawdza się również w niewielkich apartamentach typu studio, urządzonych nowocześnie i minimalistycznie. Dzięki niej schowasz wszystko poza zasięg wzroku.

Pamiętaj! Przed naklejeniem taśmy Led Flash, należy odpylić i odtłuścić powierzchnię mebla w miejscu wskazanym w instrukcji.

3429
2983 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Zawiasy: cichy domyk    
Stopki: tworzywo sztuczne
Oświetlenie opcjonalne: pasek Led

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 127,6 cm
Szerokość: 55,0 cm
Wysokość: 13,8 cm
Waga: 30,8 kg
Paczka 2
Długość: 211,5 cm
Szerokość: 48,0 cm
Wysokość: 6,8 cm
Waga: 35,2 kg
Paczka 3
Długość: 211,1 cm
Szerokość: 61,4 cm
Wysokość: 4,2 cm
Waga: 25,92 kg
Paczka 4
Długość: 228,0 cm
Szerokość: 61,4 cm
Wysokość: 4,2 cm
Waga: 27,14 kg
Paczka 5
Długość: 231,3 cm
Szerokość: 61,4 cm
Wysokość: 4,2 cm
Waga: 25,16 kg
Paczka 6
Długość: 210,9 cm
Szerokość: 60,5 cm
Wysokość: 4,8 cm
Waga: 29,68 kg
Paczka 7
Długość: 211,5 cm
Szerokość: 59,7 cm
Wysokość: 4,8 cm
Waga: 29,1 kg

Montaż:
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.
Bezpieczeństwo:  
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 09.00 - 17.00
   
 
  Infolinia