Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOP02
PÓŁKA

Lyon biały

Wymiary:

szerokość: 140 cm
wysokość: 25 cm
głębokość: 20,1 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin
  Biały Połysk
  Biały Alpin
  Biały Połysk
  Półka:
  Biały Alpin
  Płyta tylna:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • O pięknie i funkcjonalności wnętrz decydują szczegóły. Te niewielkie, efektowne przedmioty, dodatki, umiejętne komponowanie kolorystyki ze stałymi elementami wyposażenia tworzą efekt, który zachwyca. Stwórz w swoim wnętrzu przestrzeń, wyglądającą doskonale i sprawdzającą się w codziennym, wygodnym użytkowaniu.

 

 • Kolekcja LYON biały jest systemem nowoczesnych mebli, dzięki którym Twoje pomieszczenia nabierają efektownego wyglądu oraz wyróżniają się praktycznością, związaną z wygodnym przechowywaniem. Wśród mebli, dostępnych w ramach serii uwagę przykuwa półka wisząca LYOP02 asymetryczna.

 

 • Wisząca półka może zostać zamontowana w taki sposób, aby dłuższa krawędź znajdowała się w części górnej lub dolnej. Jeden bok półki wyposażono w praktyczne, pełne zakończenie, dzięki któremu masz gwarancję stabilnej ekspozycji niewielkich przedmiotów. Efektowna, nowoczesna półka asymetryczna z kolekcji LYON biały wykonana została z płyty wiórowej laminowanej. Stylowa półka świetnie prezentuje się w zestawieniu z komodą, niską witryną oraz komodą RTV.

 

 • Nowoczesna, asymetryczna półka LYON może stanowić element aranżacji kilku, wiszących półek, stanowiących efektowną kompozycję dekoracyjną oraz sprzyjającą ekspozycji ozdób. Wymiary produktu to: 140 cm szerokości, 25 cm wysokości, 20,1 cm głębokości.

 

 • Stylowa półka wisząca LYON sprawi, że wnętrze zyska nowoczesny, elegancki wygląd i funkcjonalność, zawartą w nietypowym kształcie.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 339
339
305 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Półki, bok: płyta wiórowa laminowana
Płyta tylna: płyta wiórowa laminowana
Możliwość odwrotnego montażu połki

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 153 cm
Szerokość: 23,1 cm
Wysokość: 7,6 cm
Waga: 11 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia