Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP MWTT01
STOLIK 1S

Salinas, Stoliki

Wymiary:

głębokość: 64 cm
szerokość: 100 cm
wysokość: 45,5 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biała Alpejska
  Biała Alpejska
  Blaty, bok, podstawa:
  Biała Alpejska
 • Czarny Mat
  Czarny Mat
  Blaty, bok, podstawa:
  Czarny Mat
 • Dąb Catania
  Dąb Catania
  Blaty, bok, podstawa:
  Dąb Catania
 • Dąb Catania
  Dąb Catania
  Front:
  Dąb Catania

Cechy i korzyści:

 • Designerski wystrój wnętrza może być jednocześnie praktyczny. Wyobraź sobie leniwe popołudnie z książką, które będzie jeszcze przyjemniejsze przy filiżance kawy, odłożonej na nowoczesny stolik. W Twoim przytulnym salonie powinien znaleźć się efektowny stolik kawowy z kolekcji Salinas. Jego futurystyczny kształt świetnie komponuje się z nowoczesnym zestawem mebli wypoczynkowych.
 • Wykonany z wiórowej płyty laminowanej stolik kawowy Salinas jest meblem, który łączy w sobie aż trzy modne odcienie. Biały blat oraz elementy w kolorze dębu Catania i czarnego matu świetnie komponują się z pozostałymi meblami serii Salinas. Niezwykły, nowoczesny design sprawia, że stolik poza niecodziennym efektem wizualnym zachwyca funkcjonalnością. Poza blatem praktyczną strefą okazuje się szuflada, wyposażona w mechanizm cichego domykania.
 • Stolik nowoczesny doskonale pasuje do pokoju dziennego, urządzonego w stylu minimalistycznym oraz industrialnym. Dzięki praktycznej szufladzie łatwo utrzymany zostanie minimalizm w wystroju wnętrza. Wszystkie akcesoria zamiast na blacie, można ukryć w praktycznym schowku, znajdującym się pod nim. Stolik wykonany został z odpornych na zużycie oraz uszkodzenia materiałów, jednak nie poleca się bezpośredniego kontaktu z gorącymi oraz mokrymi naczyniami.
 • Szerokość: 100 cm, wysokość: 45,5 cm, głębokość: 64 cm.
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Blaty, bok, podstawa: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Przegroda: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: system bezuchwytowy
Prowadnice: cichy domyk

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 106,2 cm
Szerokość: 53,0 cm
Wysokość: 11,2 cm
Waga: 21,5 kg
Paczka 2
Długość: 116,2 cm
Szerokość: 67,4 cm
Wysokość: 5,7 cm
Waga: 18,86 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                           
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia