Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP SAIV01R
WITRYNA 2D

Salinas

Wymiary:

szerokość: 93 cm
wysokość: 139,8 cm
głębokość: 37 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biała Alpejska/ Dąb Catania
  Biała Alpejska/ Dąb Catania
  Front:
  Biała Alpejska/ Dąb Catania
 • Biała Alpejska
  Biała Alpejska
  Korpus:
  Biała Alpejska
 • Czarny Mat
  Czarny Mat
  Korpus:
  Czarny Mat
 • Dąb Catania
  Dąb Catania
  Korpus:
  Dąb Catania

Cechy i korzyści:

 • Twoje przedmioty codziennego użytku, które znajdują się w salonie bardzo chcą schować się przed wzrokiem w pojemnej, nowoczesnej witrynie! Na jej wytrzymałych półkach chusteczki, piloty, czasopisma i przekąski znajdą swoje miejsce i będą w zasięgu dłoni. Wypoczywaj w stylowo zaaranżowanej przestrzeni, która zachwyca uporządkowaniem, nowoczesnością oraz doskonałym dopasowaniem każdego elementu.
 • Witryna z kolekcji Salinas w wersji prawostronnej zachwyci Cię minimalistycznym designem oraz wyjątkową funkcjonalnością. Stwórz w swojej strefie dziennej system przechowywania codziennie używanych przedmiotów, dbając o ład w pomieszczeniu, a jednocześnie stylowo i nowocześnie aranżując wnętrze. Meble z kolekcji Salinas wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz unikalną stylistyką. Niecodzienne zestawienie kolorystyczne, minimalizm kształtu, poziome uchwyty, wykonane z tworzywa i dopasowane do szerokości drzwi witryny wpływają na jej wyjątkowy efekt wizualny.
 • Fronty oraz korpus witryny wykonano z solidnej płyty wiórowej laminowanej. Praktyczna, nowoczesna witryna prawostronna doskonale wpisuje się w wystrój industrialnego salonu, gabinetu oraz minimalistycznie urządzonej jadalni. Znajdź miejsce do przechowywania i ekspozycji wszystkich przedmiotów, które nie znalazły jeszcze swojej stałej przestrzeni.
 • Szerokość: 93 cm, wysokość: 139,8 cm, głębokość: 37 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 785
1019
917 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: tworzywo
Zawiasy: cichy domyk
Stopki: tworzywo sztuczne
Oświetlenie opcjonalne: Square 1pkt- 89zł
Szkło: front- hartowane Antisol Szary

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 111,2 cm
Szerokość: 63,1 cm
Wysokość: 10,8 cm
Waga: 28,6 kg
Paczka 2
Długość: 151,2 cm
Szerokość: 38,4 cm
Wysokość: 9,9 cm
Waga: 25,98 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia