Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP SAIV01L
WITRYNA 2D

Salinas

Wymiary:

szerokość: 93 cm
wysokość: 139,8 cm
głębokość: 37 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biała Alpejska/ Dąb Catania
  Biała Alpejska/ Dąb Catania
  Front:
  Biała Alpejska/ Dąb Catania
 • Biała Alpejska
  Biała Alpejska
  Korpus:
  Biała Alpejska
 • Dąb Catania
  Dąb Catania
  Korpus:
  Dąb Catania
 • Czarny Mat
  Czarny Mat
  Korpus:
  Czarny Mat

Cechy i korzyści:

 • W Twoim salonie z pewnością brakuje miejsca do przechowywania. Niezależnie od tego, czy posiadasz przestronny pokój dzienny, czy też Twój salon jest przytulną strefą relaksu, połączoną z aneksem kuchennym nowoczesna witryna z przeszkleniem znajdzie w nim swoje miejsce. Ekspozycja dekoracyjnych przedmiotów i przechowywanie tych, których nie chcesz prezentować na co dzień? Ten mebel spełni Twoje oczekiwania, zachwyci pojemnością oraz trwałością, które w nowoczesnej stylistyce wpiszą się w stylową aranżację pomieszczenia.
 • Witryna lewostronna asymetryczna z przeszkleniem, dostępna w ramach kolekcji Salinas jest meblem, wykonanym z odpornej na uszkodzenia i zarysowanie płyty wiórowej laminowanej oraz szkła hartowanego o zabarwieniu szarym. Asymetryczna witryna posiada pojemne półki, a jej efektowny wygląd dopełniają widoczne obramowania w kontrastowym odcieniu oraz poziome uchwyty, wykonane z tworzywa sztucznego. Korpus dostępny jest w kolorze bieli alpejskiej z wstawkami w kolorze czarny mat, fronty natomiast w modnym odcieniu Dąb Catania/ Biel Alpejska.
 • Wykreuj nowoczesny salon ze szczyptą stylu industrialnego i zachwycaj się użytecznością oraz niezawodnością witryny, wyposażonej w zawiasy z cichym domykiem. W Twoim salonie, jadalni oraz w pokoju gościnnym zdecydowanie sprawdzi się nowoczesna witryna, prezentująca prostotę kształtu, modne odcienie oraz precyzyjne wykonanie, będące gwarancją doskonałego wyglądu przez wiele lat.
 • Szerokość: 93 cm, wysokość: 139,8 cmłębokość: 37 cm
1019 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: tworzywo
Zawiasy: cichy domyk
Stopki: tworzywo sztuczne
Oświetlenie opcjonalne: Square 1pkt- 89zł
Szkło: front- hartowane Antisol Szary

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 111,2 cm
Szerokość: 63,1 cm
Wysokość: 10,8 cm
Waga: 28,6 kg
Paczka 2
Długość: 151,2 cm
Szerokość: 38,4 cm
Wysokość: 9,9 cm
Waga: 25,98 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia