Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP BROK09
KOMODA 2D1S

Brolo

Wymiary:

szerokość: 85,4 cm
wysokość: 103 cm
głębokość: 50 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Catania/ Czarna Perła
  Biały Połysk
  Dąb Catania/ Czarna Perła
  Biały Połysk
  Korpus:
  Dąb Catania/ Czarna Perła
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Sypialnia jest strefą prywatną, w której wypoczywamy po ciężkim dniu. Z tego względu tak istotna jest idealna organizacja jej funkcjonalnego przeznaczenia. Wysokiej jakości, nowocześnie prezentujące się meble pozwolą zachować komfort użytkowania oraz w pełni zagospodarować przestrzeń do przechowywania.
 • Nowocześnie prezentująca się komoda dwudrzwiowa z szufladą posiada białe fronty, zdobione kontrastowymi, nieregularnymi liniami, utrzymane w wysokim połysku. Kolekcja Brolo została dopracowana w każdym detalu, dlatego drzwi komody posiadają zawiasy cichodomykające, natomiast szuflada zawiera mechanizm kulkowy, zapewniający jej pełny wysuw. Mebel wykonano z płyty wiórowej laminowanej (korpus) oraz najwyższej klasy płyty MDF (fronty szuflad). Komoda posiada pojemne, praktyczne  wnętrze, umożliwiające przechowywanie bielizny i złożonych tekstyliów oraz wygodne w zastosowaniu, minimalistyczne uchwyty.
 • Niezwykły efekt wizualny komoda Brolo uzyskała dzięki zestawieniu ponadczasowego odcienia drewna (Dąb Catania) z bielą, wykończoną w połysku oraz kolorem Czarna Perła. Jej wyjątkowy wygląd uzupełnia metalowy stelaż, malowany proszkowo na kolor czarny. Mebel doskonale sprawdza się w niewielkich oraz przestronnych wnętrzach, urządzonych w stylu industrialnym, nowoczesnym, vintage. Szerokość: 85,4 cm, wysokość: 103 cm, głębokość: 50 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 1031
1339
1205 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta MDF
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Zawiasy: cichy domyk
Prowadnice: kulkowe - pełny wysuw  
Stopki: stelaż metalowy

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 116,6 cm
Szerokość: 53,4 cm
Wysokość: 8,9 cm
Waga: 22,4 kg
Paczka 2
Długość: 102 cm
Szerokość: 53,3 cm
Wysokość: 11,3 cm
Waga: 23,28 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia