Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP DEIS03
SZAFA 2D2S

Denim
- 30%

Wymiary:

szerokość: 94,5 cm
wysokość: 205,7 cm
głębokość: 60 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Caroline
  Caroline
  Front:
  Caroline
 • Cashmere
  Cashmere
  Front:
  Cashmere
 • Orzech Rockford Jasny
  Orzech Rockford Jasny
  Front:
  Orzech Rockford Jasny
 • Orzech Rockford Jasny
  Orzech Rockford Jasny
  Korpus:
  Orzech Rockford Jasny

Cechy i korzyści:

 • Pokój dziecięcy i młodzieżowy jest pomieszczeniem, w którym często na niewielkiej przestrzeni trzeba zmieścić bardzo wiele. Wybierając meble do pokoju swojego dziecka nie możesz pominąć szafy ubraniowej. Mebel z kolekcji Denim to pojemna, praktyczna szafa, w której nie tylko zawiesisz ubrania. Do dyspozycji jest szeroka półka nad drążkiem oraz dwie, pojemne szuflady, umieszczone w dolnej części mebla.
 • Szafa dwudrzwiowa z dwiema szufladami, prezentowana w ramach serii Denim wykonana została z wytrzymałej, odpornej na zarysowania i inne uszkodzenia płyty wiórowej laminowanej. Nowoczesna i ponadczasowa kolorystyka mebla: Orzech Rockford Jasny w zestawieniu z Cashmere oraz Caroline doskonale łączy w sobie połączenie wizualnego efektu drewna z gładką szarością oraz strukturą kratki. Szuflady posiadają kulkowy mechanizm, zapewniający pełen wysuw natomiast ich skórzane uchwyty dodają elegancji oraz efektu ponadczasowości.
 • Stylowa szafa dwudrzwiowa z kolekcji Denim wykazuje się ogromną pojemnością. Drążek do zawieszenia odzieży, umieszczony na całej szerokości szafy świetnie sprawdza się w zestawieniu z pojemną półką oraz szufladami, w których zmieścisz nie tylko bieliznę i skarpetki, ale wiele niezbędnych dziecku drobiazgów. Dzięki nowoczesnym kształtom oraz ponadczasowej stonowanej kolorystyce szafa będzie odpowiednia zarówno do pokoju dziecka, jak i nastolatka.
 • Szerokość: 94,5 cm, wysokość: 205,7 cm, głębokość: 60 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 1108
1439
1007 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: skóra
Zawiasy: cichy domyk
Prowadnice: kulkowe - pełny wysuw      
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 125,7 cm
Szerokość: 63,4 cm
Wysokość: 8,0 cm
Waga: 29,9 kg
Paczka 2
Długość: 177,1 cm
Szerokość: 48,4 cm
Wysokość: 7,4 cm
Waga: 28,76 kg
Paczka 3
Długość: 219 cm
Szerokość: 63,2 cm
Wysokość: 4,8 cm
Waga: 32,3 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia