Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP DEIP03
PÓŁKA

Denim

Wymiary:

szerokość: 120 cm
wysokość: 40 cm
głębokość: 25 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Orzech Rockford Jasny
  Orzech Rockford Jasny
  Korpus:
  Orzech Rockford Jasny

Cechy i korzyści:

 • Zastanawiasz się, jak urządzić nieduże pomieszczenie? Pokój dziecka lub nastolatka jest mały lub dzielony pomiędzy dwójkę rodzeństwa? Wykorzystaj każdą, dostępną przestrzeń, stosując meble wiszące. Duża półka ścienna z kolekcji Denim jest wyjątkowo praktycznym elementem aranżacji, dzięki któremu stworzysz funkcjonalne wnętrze o starannie przemyślanej kompozycji.
 • Półka ścienna Denim, podzielona na trzy, niezależne przestrzenie jest meblem o wyjątkowo szerokich możliwościach zastosowania. Efektowna półka ścienna powstała z laminowanej płyty wiórowej, zapewniającej odporność na drobne uszkodzenia. Mebel wiszący w jasnym odcieniu drewna (Orzech Rockford Jasny) doskonale prezentuje się na ścianach, zapewniając wrażenie lekkości i przestronności. Jej jasna kolorystyka i prosty kształt sprawiają, że nawet małe pomieszczenie nie sprawia wrażenia przytłoczonego. Można zastosować kilka półek ściennych, tworząc unikalną kompozycję.
 • Ścienna półka Denim, zawierająca trzy oddzielne przestrzenie sprawdzi się w pokoju młodzieżowym, w którym książki i czasopisma są niezbędnym elementem wyposażenia (udźwig półki powinien być dostosowany do zaleceń producenta). Podobnie zastosowanie znajdzie w pokoju dziecka, które uwielbia eksponować nieduże zabawki: resoraki, pluszowe przytulanki, lalki. Półka z serii Denim to świetne miejsce na ekspozycję dyplomów i pucharów.
 • Szerokość: 120 cm, wysokość: 40 cm, głębokość: 25 cm.
399 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 136,2 cm
Szerokość: 38,6 cm
Wysokość: 9,0 cm
Waga: 18,14 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia